Studium a pracovní praxe na Novém Zélandu

Katalog pic CZ      nezavazna registrace CZ

Chcete navštívit Nový Zéland, ale nedaří se Vám dostat do kvóty na Working Holiday víza?

Chtěli byste se zlepšit v angličtině v zemi, kde se natáčely filmové verze Tolkienových knih? Nebo byste chtěli pouze spojit studium s prací v této překrásné zemi jižní polokoule?

COOLAGENT má pro Vás tu správnou volbu!

NOVINKA – základní kurz cestovního ruchu zahrnutý v programovém poplatku !  INFO

Job Club program na Novém Zélandu je programem naší partnerské školy, který Vám umožní nejen studovat, ale také pracovat 20 hodin týdně ve městě Auckland a v jeho okolí! Ať už budete pracovat v restauracích, hotelech, obchodech nebo cestovních agenturách, Job Club je ten pravý program díky němuž vytěžíte z Vašeho studijního pobytu na Novém Zélandu co nejvíce.

Podívejte se na to, jak to ve škole vypadá:

PODMÍNKY ÚČASTI:

  • věk 18 a více let
  • znalost anglického jazyka na úrovni intermediate a vyšší pro možnost spolupráce s agenturou Function Staff
  • pobyt min. v délce 14 týdnů

102752005 100842501 125926875

LOKALITA:

Auckland se nachází v severní části Nového Zélandu. Je největším a nejlidnatějším městem země. Má více než 1,4 milionu obyvatel, což tvoří 31% populace Nového Zélandu. Se svým mírným podnebím a výbornými možnostmi zaměstnání patří mezi nejvyhledávanější města pro studium. Úředním jazykem je angličtina, ale ve městě se nachází také různé etnické skupiny, složené hlavně z Evropanů, obyvatel Pacifiku a také obyvatel východní Asie. Multikulturní mozaika nabízí bohatou směs kulturních, sportovních a turistických příležitostí. V roce 2009 byl Auckland zařazený na 4. místo v žebříčku měst s nejlepší kvalitou života.

OBSAH A DÉLKA PROGRAMU:

Program Job Club Vám umožní pracovat na částečný úvazek (20 hodin / týden) v průběhu Vašeho studia. Podmínkou pro akceptaci do tohoto typu programu je zajištění jazykového kurzu v délce minimálně 14 týdnů.

Job Club program zahrnuje nejen pomoc s nalezením pozice pracovní praxe, ale nabízí také kariérní poradenství, pomoc s přípravou životopisu, tréninky vstupních pohovorů a pomoc s přihláškou na New Zealand Tax (IRD) Number. Navíc Vás naučí vše potřebné o zákonech pracovního poměru, Vašich právech či odměně.

Co je na tom to nejlepší?! Celý program Club Job je úplně ZDARMA 🙂

125913275  Waiheke island 121582546

OBSAZOVANÉ POZICE:

Škála nabízených pozic je velmi široká, je tu možnost získat jakoukoliv pozici, kde dochází ke kontaktu se zákazníkem. Nejčastější  obsazované jsou pozice v hotelech, restauracích, supermarketech, kavárnách nebo také v cestovních agenturách. Účastníci, u kterých je angličtina na minimálně středně pokročilé úrovni, mají možnost si najít zaměstnání přes agenturu Function Staff, se kterou škola přímo spolupracuje. Pozice brigád jsou nejčastěji jednorázové jako výpomoc při obsluze společenských akcí nebo sportovních zápasů. Může se tedy stát, že budete dostávat sms o volných pozicích přímo do Vašeho mobilu. COOL, ne?!

ŠKOLA:

Budova školy sa nachází v centrální části Aucklandu, v blízkosti přístavu, obchodů, autobusových a vlakových zastávek, restaurací a divadel. Škola nabízí jazykové kurzy v 7 úrovních a kromě všeobecné angličtiny se studenti mohou zaměřit také na Business angličtinu, TESOL + TKT, FCE a CAE či Academic English preparation studium. Ve třídě se nachází průměrně 11 studentů. Škola je registrovaná a akreditovaná kategorií NZQA Category 1, což umožňuje studentům pracovat 20 hodin týdně při studiu full time jazykového kurzu.

OSTATNÍ SLUŽBY:

  • garance zajištění pozice pracovní praxe na farmě: 300 NZD (každá další farma 100 NZD)
  • zajistění Internshipu: 950 NZD
  • Job Club FREE

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování je možné v ověřených hostitelských rodinách nebo v apartmánech, které Vám škola pomůže zabezpečit.

Ceny v NZD za týden na osobu + Poplatek za nalezení ubytování: 250 NZD
Hostitelská rodina 305
Apartmány – 1 lůžkový pokoj max. 350
Apartmány – sdílený pokoj max. 230

 CENA KURZU 2020:

Ceny v NZD + Zápisné 250 NZD
2-13 týdnů 14-23 týdnů 24-35 týdnů 36 týdnů+
Full time General English 20 hodin týdně ——– 275 265 260
Full time Intensive English 25 hodin týdně 325 295 285 280

Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátory. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy. Orientační kurz 1 NZD = 16 Kč.

 

 logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Jarka Dudíková, jarka@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM STUDIUM A PRACOVNÍ PRAXE NA NOVÉM ZÉLANDU