SELC Career College

SELC otevřela své brány ve Vancouveru v roce 2012 a od té doby si SELC vytvořila vlastní kulturu a jedinečnou atmosféru.

Studenti, kteří přijedou na SELC poprvé, jsou obvykle překvapeni rozsahem a kvalitou vynikajících zařízení, které škola nabízí, a okamžitě získají pocit osobnějšího a pečlivějšího vzdělávacího prostředí, které je nedílnou součástí kultury SELC. Více informací o škole se dozvíte zde.

TYPY PROGRAMŮ

SELC nabízí co-op programy s různou délkou trvání. Může se jednat o program na 6 měsíců nebo až na 2 roky. Studenti mají lekce první část celého programu a druhou část věnují placené stáži (Co-op). SELC nabízí následující délky programů:

Student si může ke studiu přidat různou délku výuky anglického jazyka, zprostředkovanou školou SELC. Tuto volbu si vybírají studenti, kteří nedosahují požadované úrovně angličtiny na daný program. Nejprve mají lekce anglického jazyka a pak přecházejí na studijní program s možností Co-op stáže.

STUDIJNÍ PROGRAMY

Business Foundation (BF)
Program se zaměřuje na novinky a aktuální problémy, které utvářejí dnešní svět podnikání. Je zde kladen důraz na kreativní pedagogiku, která studentům pomáhá budovat pevné základy obchodních znalostí. Kurzy spolupracují na zajištění plynulého pokrytí důležitých znalostí a pomáhají studentům porozumět konceptům a osvědčeným postupů v podnikání, rozvíjejí a zdokonalují své dovednosti tak, aby splnily očekávání zaměstnavatele.

Hospitality Managemnet (HM)
Program poskytuje zásadní spojení mezi akademickou obcí a globálním pohostinským průmyslem. Program obsahuje kurzy, které jsou navrženy tak, aby poskytly studentům pochopení aplikovaných znalostí, které zaměstnavatelé hledají. Kurzy připravují studenty na vstupní a vyšší manažerské pozice v pohostinství, stejně jako na specifické technické a supervizní pracovní dovednosti, které zaměstnavatelé požadují.

Digital Marketing Fundamentals (DMF)
Program digitálního marketingu SELC pokrývá jak základní, tak pokročilé principy marketingu digitálních a sociálních médií, jakož i komunikaci a základní obchodní prozíravost, kterou každý zaměstnanec, vlastník firmy nebo nezávislý pracovník potřebuje, aby se mu dařilo v neustále se měnícím světě digitálního marketingu. Program umožní studentům rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti digitálního marketingu, postupovat v kariéře a / nebo zlepšovat svou současnou přítomnost na digitálních médiích.

VIDEO ŠKOLY

CENA


Registrační poplatek činí 350 CAD

Úroveň angličtinyCena kurzu
Ceny jsou uvedeny v CAD
Business FoundationSELC Test min. 60 %
(IELTS 6)
BF 100: 5 670
BF 200: 8 310
BF 400: 11 450
Hospitality ManagementSELC Test min. 60 %
(IELTS 5.5)
HM 200: 8 310
HM 400: 15 750
Digital Marketing FundamentalsSELC Test min. 60 %
(IELTS 6)
DMF 300: 9 900

Další poplatky:

ProgramUčební materiály
Ceny jsou uvedeny v CAD
BF 100325
BF 200505
BF 400905
HM 2001 080
HM 4001 840
DMF 3001 155

MOŽNOST SPLÁTEK

Škola SELC má jako jedna z málo možnost platby školného na splátky. Určitou část školného (35 – 45 %) je nutné uhradit před začátkem studia. Následně se určí částka a data splácení školného.

UBYTOVÁNÍ

SlužbaCAD
Zprostředkování ubytování250
Vyzvednutí na letišti120
Single room + plná penze250 / týden
Single room + polopenze240 / týden
Sharing room + plná penze230 / týden
Sharing room + polopenze220 / týden

Nenechte si ujít nezapomenutelnou zkušenost a spojte studium s placenou stáží na plný úvazek v Kanadě! 🙂 Naše koordinátorky Vám se vším pomohou.

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku:
na emailu jarka@coolagent.cz nebo na číslo 777 024 368

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368)

COOLAGENT
Vaše cesta do světa…