Greystone College

Studium a práce v Kanadě

TORONTO * MONTREAL

Škola Greystone College je součástí ILSC Education Group, která nabízí kvalitní vzdělání v Kanadě, Austrálii a Indii. V Kanadě otevřela první svou pobočku v roce 1991 ve Vancouveru a od té doby se stále rozrůstá. Svým studentům nabízí vzdělání v oblasti marketingu, hospitality a businessu.

Více informací o škole se dozvíte zde.

TYPY PROGRAMŮ

Greystone College nabízí co-op programy s různou délkou trvání. Může se jednat o program na 6 měsíců nebo 1 rok. Studenti mají lekce obvykle první část celého programu a druhou část věnují placené stáži (Co-op).

STUDIJNÍ PROGRAMY

International Business Management (IBM) – Montreal

Absolventi získají vynikající znalosti o základech řízení podniku. Tento program poskytuje studentům základní znalosti mezinárodního obchodu a připravuje je potřebné dovednosti pro úspěšnou kariéru v importně-exportním průmyslu. Studenti budou diskutovat o globálních problémech, připravovat prezentace, účastnit se týmových projektů a zdokonalovat své výzkumné schopnosti.
Během 4 týdenní praxe budou studenti aplikovat teorie získané za studia v praxi.

Hospitality skills (HS) – Toronto

Získejte informace o servírování jídel a nápojů, hygieně potravin, obsluze hostů, protokolu jídelny a kuchyně, bezpečnosti na pracovišti, terminologii potravin a znalostech vína. Kurz vás také provede různými aspekty provozu a řízení pohostinství. Tento předmět doplňuje informace o pohostinství, cestovním ruchu a cestování tím, že poskytuje dovednosti potřebné pro jednu z nejběžnějších pozic na základní úrovni v oboru. Úspěšné absolvování vede k mezinárodně uznávanému certifikátu Americké asociace hotelů a ubytování (AHLA).

Digital Marketing Professional (DMP) – Montreal

Tento program poskytuje studentům základy digitálních marketingových dovedností a pomáhá studentům získat zaměstnání ve zvoleném oboru ať už jde o vedení týmu nebo založení vlastní společnosti. Studenti získají všechny
dovednosti potřebné k práci v marketingu a naučí se, jak aplikovat své znalosti v praxi. Budou pracovat se stejnými nástroji a technologiemi jako profesionálové – Google Analytics, WordPress, Shopify, HubSpot a další.

CENA


Registrační poplatek činí 200 CAD

Úroveň angličtinyCena kurzu
Ceny jsou uvedeny v CAD
International Business Management
(IELTS 6)
IBM: 14 327
Studijní materiály: 750
Hospitality Skills
(IELTS 4)
HS: 6 285
Studijní materiály: 375
Digital Marketing Professionals
(IELTS 5,5)
DMP: 13 350
Studijní materiály: 1 450

NÁSTUPNÍ TERMÍNY

2021: 8.11., 6.12.

2022: 4.1., 31.1., 28.2., 28.3., 25.4., 24.5., 20.6., 18.7., 15.8., 12.9., 11.10., 7.11., 5.12.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je možné buď v hostitelských rodinách, studentských rezidencích nebo ve sdílených bytech. Pro informaci ohledně aktuálních cen ubytování nás, prosím, kontaktujte

Nenechte si ujít nezapomenutelnou zkušenost a spojte studium s placenou stáží v Kanadě! 🙂 Naše koordinátorky Vám se vším pomohou.

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku:
na emailu jarka@coolagent.cz nebo na číslo 777 024 368


COOLAGENT
Vaše cesta do světa…