Greystone College

­čçĘ­čçŽ Studium a pr├íce v Kanad─Ť ­čçĘ­čçŽ

GREYSTONE COLLEGE

TORONTO & MONTREAL

┼ákola Greystone College je sou─Ź├íst├ş ILSC Education Group, kter├í nab├şz├ş kvalitn├ş vzd─Ťl├ín├ş v Kanad─Ť, Austr├ílii a Indii. V Kanad─Ť otev┼Öela prvn├ş svou pobo─Źku v roce 1991 ve Vancouveru a od t├ę doby se st├íle rozr┼»st├í. Sv├Żm student┼»m nab├şz├ş vzd─Ťl├ín├ş v oblasti marketingu, hospitality a businessu.


Pro detailn─Ťj┼í├ş informace kontaktujte na┼íi koordin├ítorku ┼á├írku na emailu praxe@coolagent.cz ┬ánebo tel. ─Ź├şsle +420 777 124 368


V├şce informac├ş o ┼íkole se dozv├şte zde.

STUDIJN├Ź PROGRAMY

Greystone College nab├şz├ş co-op programy s r┼»znou d├ęlkou trv├ín├ş. M┼»┼że se jednat o program na 6 m─Ťs├şc┼» nebo 1 rok. Studenti maj├ş lekce obvykle prvn├ş ─Ź├íst cel├ęho programu a druhou ─Ź├íst v─Ťnuj├ş placen├ę st├í┼żi (Co-op).

International Business Management (IBM) – Montreal

Absolventi z├şskaj├ş vynikaj├şc├ş znalosti o z├íkladech ┼Ö├şzen├ş podniku. Tento program poskytuje student┼»m z├íkladn├ş znalosti mezin├írodn├şho obchodu a p┼Öipravuje je pot┼Öebn├ę dovednosti pro ├║sp─Ť┼ínou kari├ęru v importn─Ť-exportn├şm pr┼»myslu. Studenti budou diskutovat o glob├íln├şch probl├ęmech, p┼Öipravovat prezentace, ├║─Źastnit se t├Żmov├Żch projekt┼» a zdokonalovat sv├ę v├Żzkumn├ę schopnosti.

32 weeks academic study + 4 weeks practicum experience


Hospitality skills (HS) – Toronto

Z├şskejte informace o serv├şrov├ín├ş j├şdel a n├ípoj┼», hygien─Ť potravin, obsluze host┼», protokolu j├şdelny a kuchyn─Ť, bezpe─Źnosti na pracovi┼íti, terminologii potravin a znalostech v├şna. Kurz v├ís tak├ę provede r┼»zn├Żmi aspekty provozu a ┼Ö├şzen├ş pohostinstv├ş. Tento p┼Öedm─Ťt dopl┼łuje informace o pohostinstv├ş, cestovn├şm ruchu a cestov├ín├ş t├şm, ┼że poskytuje dovednosti pot┼Öebn├ę pro jednu z nejb─Ť┼żn─Ťj┼í├şch pozic na z├íkladn├ş ├║rovni v oboru. ├Üsp─Ť┼ín├ę absolvov├ín├ş vede k mezin├írodn─Ť uzn├ívan├ęmu certifik├ítu Americk├ę asociace hotel┼» a ubytov├ín├ş (AHLA).

12 weeks academic study + 12 weeks co-op work experience + 2 weeks post placement study


Digital Marketing Professional (DMP) – Montreal

Tento program poskytuje student┼»m z├íklady digit├íln├şch marketingov├Żch dovednost├ş a pom├íh├í student┼»m z├şskat zam─Ťstn├ín├ş ve zvolen├ęm oboru a┼ą u┼ż jde o veden├ş t├Żmu nebo zalo┼żen├ş vlastn├ş spole─Źnosti. Studenti z├şskaj├ş v┼íechny
dovednosti pot┼Öebn├ę k pr├íci v marketingu a nau─Ź├ş se, jak aplikovat sv├ę znalosti v praxi. Budou pracovat se stejn├Żmi n├ístroji a technologiemi jako profesion├ílov├ę – Google Analytics, WordPress, Shopify, HubSpot a dal┼í├ş.

72 weeks academic study + 4 weeks practicum experience


CENA


Registra─Źn├ş poplatek ─Źin├ş 200 CAD

├Ürove┼ł angli─ŹtinyCena kurzu
Ceny jsou uvedeny v CAD
International Business Management
(IELTS 6)
IBM: 14 327
Studijn├ş materi├íly: 750
Hospitality Skills
(IELTS 4)
HS: 6 285
Studijn├ş materi├íly: 375
Digital Marketing Professionals
(IELTS 5,5)
DMP: 13 350
Studijn├ş materi├íly: 1 450

N├üSTUPN├Ź TERM├ŹNY

2021: 8.11., 6.12.

2022: 4.1., 31.1., 28.2., 28.3., 25.4., 24.5., 20.6., 18.7., 15.8., 12.9., 11.10., 7.11., 5.12.

UBYTOV├üN├Ź

Ubytov├ín├ş je mo┼żn├ę bu─Ć v hostitelsk├Żch rodin├ích, studentsk├Żch rezidenc├şch nebo ve sd├şlen├Żch bytech. Pro informaci ohledn─Ť aktu├íln├şch cen ubytov├ín├ş n├ís, pros├şm, kontaktujte

Nenechte si uj├şt nezapomenutelnou zku┼íenost a spojte studium s placenou st├í┼ż├ş v Kanad─Ť! ­čÖé Na┼íe koordin├ítorky V├ím se v┼í├şm pomohou.

Pro detailn─Ťj┼í├ş informace kontaktujte na┼íi koordin├ítorku ┼á├írku na emailu praxe@coolagent.cz ┬ánebo tel. ─Ź├şsle +420 777 124 368


COOLAGENT
Va┼íe cesta do sv─ŤtaÔÇŽ