COOL BLOG

Nově pro Vás přidáváme sekci COOL BLOG, kde si můžete přečíst naše cool články a také velmi oblíbené detailnější zážitky našich ex-klientů 🙂

  • Náš ex-klient Jirka by se s Vámi rád podělil o své zážitky a postřehy ze svého studijního pobytu v Miami Beach. Odjížděl jako absolutní začátečník. Zlepšila se jeho znalost angličtiny? A jak si užívá slunné Miami?

jirka

Přečtěte si jeho celý příběh zde

  • Naše ex-klientka Pavlína strávila 5 COOL měsíců na slunném Rhodose na pozici Assistant waitress. Chcete vědět více o jejím pobytu, práci, ubytování, zábavě i komplikací?

588

Přečtěte si celý cool příběh zde

  • A zase je tu nový rok… Ten loňský za moc nestál, anebo možná stál, ale určitě mohl být lepší. Na konci roku jsme bilancovali. Na začátku toho nového je čas přijít s novými plány, nápady a předsevzetími. Tak tužku do ruky a pojďme na seznam: shodit pár kil, potkat svého prince/princeznu, topit se v miliónech, …. Tak takhle ne. Zkusme být reálnější. Je nový rok – co by měl přinést?

Přečtěte si celý náš cool článek zde

Fireworks on the Hudson River

  • Na obzoru se nám rýsuje svátek zamilovaných… Využijte tohoto dne a nadělte si místo čokoládových srdíček studijní nebo pracovní pobyt v zahraničí. My Vám tento dárek pomůžeme vybrat, pečlivě zabalit a převázat krásnou stuhou. A poté samozřejmě budeme nablízku, kdyby při užívání daru nastaly nějaké komplikace.

Přečtěte si celý cool článek s romantickou tématikou zde

 

  • Nedávno, přesně osmého února, začal podle čínského kalendáře rok Opice. Bude trvat až do 27. ledna a měl by s sebou přinést do našeho života dynamiku a vzrušení, ale též klid a stabilitu v rodině.

streching platanista

Přečtěte si více o unikátní a nevšední Číně zde

  • „Tatí, můžu jet studovat do Ameriky?“, ozvalo se z předsíně místo pozdravu. Seděl jsem v kuchyni a leknutím mi vypadlo sudoku z ruky. „Co? Kam?“, ptám se Katky a sbírám ze země papír s hlavolamem. „No- do Států!“, nakoukne má sedmnáctiletá dcera do kuchyně. „Já nevím… A proč vůbec?“ Jsem poněkud zaražen dotazem, i když mě u Katky jen tak nic nepřekvapí. „No, učit se, poznávat a tak.“

USA_2

Přečtěte si celý článek zde

  • Letos tomu zima opět moc nedala, a svůj zimní kabátek vyzkoušela jen zlehka. Sluníčko nás lechtá svými paprsky a nutí nás přerovnat skříně, a zase už vytáhnout trička s krátkým rukávem, sukně a kraťasy. Je to tak, léto je za dveřmi a je nejvyšší čas začít spřádat plány, jak tento báječný čas strávit co nejlépe. Jasně, ideálně u vody, s kamarády, na cestách. Na léto se většina z nás těší celý rok a byla by škoda ho jen tak nechat utéct mezi prsty. Dlouho  nerozmýšlejte, protože ty nejlepší nabídky mizí doslova přímo pod rukama. Vydejte se pracovně do zahraničí! Stojí to za to, protože: 

summerGirl

Zaujal Vás článek? Přečtěte si více zde

  • Právě je den před Velikonocemi a tak Honza cestou z fastfoodu, zaběhne do zrušeného parku a nařeže si tam pár proutků na pomlázku. Vrba to sice není, ale Honzovi nedělá problém improvizace. Jen se párkrát rozhlédne, jestli někde nepobíhá zdivočelý mýval. „Jemu bych asi těžko vysvětloval, proč jsem tady. Na rozdíl od vodníka Františka u nás doma u rybníka. Ten měl pro velikonoční tradice pochopení.“ Proutky uloží do batohu a jde na autobus.

106429401

A jaké byly Česko-americké Velikonoce? Zbytek článku přečtěte zde

  • Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas… tak tyto verše známe snad všichni. A všichni také nejspíš víme, co to znamená, když je jaro a láska ve vzduchu, když stromy začínají kvést a se svým milovaným se políbíme pod třešní. Těší nás, když můžeme schovat teplé kabáty do skříně a jen tak nalehko vyrazíme na romantickou procházku do přírody. Že jste toho pravého, nebo tu pravou, ještě nepotkali? Právě vám někdo zlomil srdce? Tak na co čekáte? Vydejte se lásce naproti a neomezujte se jen na české luhy a háje. Zamilovat se dá všude, třeba i v zahraničí. A proč právě zrovna tam?

Butterfly on Spring Flowers

Důvody, proč se zamilovat právě v zahraničí najdete v celém článku

  • Uběhl rok a na obzoru se opět rýsuje léto. Období, které je z velké části hlavně synonymem pro cestování. Někteří lidé využívají tento čas k relaxaci a lenošení třeba u moře, jiní ztékají hory, plaví se po vodě nebo vyhledávají příjemný chlad zámků a hradů. Někdo zase usilovně žhaví mozkové závity na jazykových pobytech nebo sbírá po brigádách korunky, které pak investuje do studia nebo je s grácií utratí v nákupních centrech a na letních festivalech. A popřípadě s nimi pořádně nakrmí své prasátko na poličce v pokoji. Co, a hlavně kde, tedy letos podniknout?

teenage summer

Chcete zahraniční nebo home drink? Přečtěte si o dvou možnostech na léto zde