Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Prázdniny 2016 budou COOL! Teenageři čtěte…

Pláž, moře, jedno z nejoblíbenějších evropských měst, super aktivity, spousta kamarádů…a rodiče stovky kilometrů daleko 🙂 To zní dobře, že? A věřte, že z tohoto plánu budou rodiče nadšeni také!

Určitě si totiž přejí, abyste se bez problému domluvili všude na světě a možná vás do učení cizích jazyků i trochu nutí. I když věříme, že mnozí z vás se je učí rádi a jde vám to skoro samo. Aby to šlo úplně samo, nemuseli jste se bát maturity a rozuměli všem písničkám, filmům a seriálům, je nejsnazší vyjet někam, kde se daným jazykem mluví a češtinou si člověk nepomůže.

Mohlo by to vypadat třeba takhle…

Takže teď už jenom vybrat místo a vysvětlit rodičům, že tahle investice se opravdu vyplatí! Myslíme, že pod stromečkem nebo vedle narozeninového dortu budou naše dárkové certifikáty vypadat skvěle! 😉

Rozhodnete se pro nejoblíbenější destinaci a pojedete na Maltu? Nebo vylepšíte španělštinu v Barceloně? A nebyla by lepší němčina ve Frankfurtu? Ale angličtina se hodí nejvíc…a u moře v Brightonu je tak hezky! Londýn by ale taky stál zato… A co teprve New York! Jenže francouzština zní krásně…a Nice je opravdu luxusní místo.

Víme to, vybrat je těžké. Naštěstí máme dvacetileté zkušenosti se zahraničními pobyty, takže vás v tom nenecháme a s výběrem rádi pomůžeme. Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 124 368, řekněte koordinátorce Markétě v Praze nebo Jarce v Brně, jaké jsou vaše představy a spolu to určitě vymyslíme!

Těšíme se na vás!

P.S.: Pokud by se Vám nechtělo samotným a chtěli byste s sebou vzít sourozence nebo kamarády, získáte kurz ještě výhodněji – se slevou 1 250 Kč/osoba.

Orientační ceny:

Malta, 2 týdny v letním období od 755 EUR/20 263 CZK

Brighton, 2 týdny v letním období od 835 GBP/29 225 CZK

Barcelona, 2 týdny v letním období od 999 EUR/27 473 CZK

Frankfurt, 2 týdny v letním období od 1 205 EUR/33 138 CZK

Nice, 2 týdny v letním období od 1 095 EUR/30 113 CZK

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?