Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

COOL summer 2016 – Kdy jindy, když ne teď? :-)

Letos tomu zima opět moc nedala, a svůj zimní kabátek vyzkoušela jen zlehka. Sluníčko nás lechtá svými paprsky a nutí nás přerovnat skříně, a zase už vytáhnout trička s krátkým rukávem, sukně a kraťasy. Je to tak, léto je za dveřmi a je nejvyšší čas začít spřádat plány, jak tento báječný čas strávit co nejlépe. Jasně, ideálně u vody, s kamarády, na cestách. Na léto se většina z nás těší celý rok a byla by škoda ho jen tak nechat utéct mezi prsty. Dlouho  nerozmýšlejte, protože ty nejlepší nabídky mizí doslova přímo pod rukama. Vydejte se pracovně do zahraničí! Stojí to za to, protože:

Pracovní pobyt s COOLAGENT je úžasnou příležitostí zažít něco nového a nebýt na to sám, když bude potřeba. Zavolejte, napište, nebo se stavte na některou z našich poboček, a společně vybereme místo, které bude sedět přímo vám, a vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Zajistíme vám kompletní servis a budeme tu pro vás, i když vy budete na kilometry daleko. Uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni a získali s COOLAGENT zážitky, o které se rádi podělíte s ostatními. Nejen že se zdokonalíte v jazyce a získáte nové pracovní zkušenosti, možná že objevíte v sobě netušené možnosti, poznáte nové přátele na celý život a odstartujete kariéru, o které jste snili, protože potkáte ty správné lidi, kteří vám s jejím rozjezdem pomohou. Je to jen na vás, jak svého pobytu využijete. Tak přestaňte snít a podívejte se na naši nabídku. Nevyplatí se nechat vše na poslední chvíli.

 

Vybírejte už teď, dokud jsou ještě volná místa právě tam, kde zrovna vy chcete strávit nezapomenutelné léto 2016, a pochlubte se na našem Instagramu pod hastagem #coolagentonline

Právě TEĎ z naší akční nabídky

COOL animátoři ve Španělsku

Péče o starší

COOL pozice v Řecku

Více z našich pracovních pobytů najdete zde

COOLAGENT

Vaše cesta do světa

 

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?