Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

COOL Novinka – COOL Job in Costa Coffee

Katalog pic CZ  Najdi kamarada CZ    nezavazna registrace CZ

Milujete kávu, láká Vás život v Londýně a chcete pracovat v mladém kolektivu?
Pracujte pro Costa Coffee!

Tento program vám GARANTUJE zajištění pracovní pozice v jedné z Londýnských kaváren Costa Coffee, kde si osvojíte přípravu lahodné kávy, komunikaci s hosty či servis zákazníků. Délka pobytu je 6 až 24 měsíců (preferováni jsou kandidáti, kteří plánují v Británii zůstat dlouhodobě), je potřebné mít angličtinu na úrovni B1 (středoškolská angličtina). Praxe probíhá v délce 35-45 hodin týdně s jedním nebo dvěma dny volna. Poskytovatel pracovní praxe vám zajistí ubytování ve sdílených domech v ceně za osobu cca 50-110 GBP / týden – jednolůžkový pokoj, 38-75 GBP / týden dvoulůžkový pokoj.

Program je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí zažít dobrodružstvípracovat v mladém kolektivu, poznat nové přátele z různých koutů světa, vydělat si peníze – a může být i tím nejvhodnějším řešením, jak se zdokonalit v angličtinězískat praktické zkušenosti a obohatit si životopis. Vše si můžete zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova.

Programový poplatek 4880,- Kč/ osoba (délka pobytu: 3-24 měsíců)

Vhodné pro: jednotlivce / páry
Věk: min. 18 let
Úroveň Angličtiny: B1 (středoškolská angličtina)
Minimální délka kontraktu: 6-24 měsíců (preferováni jsou kandidáti, kteří plánují v Británii zůstat dlouhodobě)
Praxe: je preferována, ale není nutná (práce v restauraci, baru, kavárně)
Ostatní podmínky: přívětivý, komunikativní a pracovitý typ
Náplň pozice: příprava kávy, servis nebo komunikace se zákazníky (objednávky)
Lokality: Londýn a předměstí
Typy zařízení: kavárny Costa Coffee

Ubytování: zajišťuje poskytovatel pracovní praxe v ceně za osobu 50-110 GBP / týden – jednolůžkový pokoj, 38-75 GBP / týden dvoulůžkový pokoj.
Nabízená odměna: 6,15 GBP/hod – 8,21 GBP/hod. (podle platných britských zákonů od 1.4.2018). Z odměny se odpočítávají zákonné srážky.
Kdy se zaregistrovat: minimálně 2-6 týdnů předem
Vrácení daní:
 si lze zařídit přes firmu DENDAX po návratu ze zahraničí, POŽÁDAT O VRÁCENÍ DANÍ

MATERIÁLY POTŘEBNÉ K REGISTRACI:

PROGRAMOVÝ POPLATEK ZAHRNUJE :

SAMOTNÉ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ POZICE JE ZDARMA!!!

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Brno:  Jarka Dudíková, jarka@coolagent.cz

Praha: Kamila Hort, studium@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

ZAREGISTRUJTE SE NA PROGRAM PRACOVNÍ PRAXE VE VELKÉ BRITÁNII (stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka