Kurz španělštiny – Valencie

Ochutnejte domácí paellu, oddychněte si u Baleárského moře a zlepšete si svou španělštinu. To vše a ještě víc nabízí jazykový kurz ve Valencii.

 

Lokalita

Valencie je třetí největší město Španělska, které leží na pobřeží Costa del Azahar – „Pobřeží pomerančového květu„.  Najdete zde mnoho památek, naplno si můžete užít kulturní aktivity, ale také trávit dny u moře na slunných plážích. I ty, kteří se o architekturu příliš nezajímají budou uchváceni moderními stavbami. Příjemně zde překvapí špičková úroveň služeb. O Valencii se mluví také jako o městu festivalů, pokud chcete zažít nespoutané španělské oslavy, je to místo pro vás! Mezi nejznámější místní festivaly patří březnový Las Fallas s ohňostroji, tancem v ulicích a spoustou dobrého jídla a pití. Zde můžete ostatně ochutnat údajně nejlepší Paellu vůbec 🙂

  

Škola

Škola Intereuropa Idiomas nabízí jazykové kurzy již 20 let. Nabídka kurzů je opravdu bohatá, od prázdninové výuky na pár hodin týdně po intenzivní kurzy One-to-one, kdy máte lektora jen a jen pro sebe. Lektoři jsou vysokoškolsky vzdělaní rodilí mluvčí s bohatými zkušenostmi. Velkou předností jsou malé skupiny 5-8 studentů, takže přístup je opravdu individuální. Maximum je 10 studentů ve třídě. Díky volnočasovým aktivitám můžete zažít Španělsko mnohem intenzivněji. Věkové rozmezí studentů a národnostní složení je tak rozrůzněno, že zapadne opravdu každý!

Ubytování

Ubytování je od neděle do soboty. Ubytování Vám škola zajistí v hostitelských rodinách, kde zažijete atmosféru španělské rodiny, případně ve sdíleném bytě, kde se poznáte se svými spolužáky a získáte nové kamarády. Je také možné využít místních hotelů.

Ceny za týden v EUR + Poplatek za nalezení ubytování 30€Jednolůžkový pokoj bez stravy
Hostitelská rodina polopenze (2 bed)155
Hostitelská rodina polopenze (1 bed)170
Hostitelská rodina plná penze (2 bed)200
Hostitelská rodina plná penze (1 bed)210
Sdílený byt (2 bed)120
Sdílený byt (1 bed)130

Cena

Ceny v EUR + Zápisné 30 EUR1 a více týdnů
Intensive 20 (20 hodin týdně)170
Intensive 25 (25 hodin týdně)195
Intensive 30 (30 hodin týdně)340
One-to-one10 hodin =427

Cena zahrnuje: 

  • zápisné
  • kurz podle výběru
  • učebnice
  • certifikát o absolvovaní kurzu
  • přístup na internet
  • vybrané volnočasové aktivity

Typy kurzů

Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoliv úrovní jazyka.

Intensive 20

Kurz probíhá od pondělí do pátku, skládá se ze 4 lekcí denně. Jedna lekce = 50 minut. Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka.

Intensive 25

Kurz probíhá od pondělí do pátku, skládá se ze 5 lekcí denně. Jedna lekce = 50 minut. Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka.

Intensive 30

Kurz Intensive 20 v kombinaci se 2 lekcemi konverzace denně navíc. Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka.

One-to-one course

Individuální jazykový kurz zaměřený na zlepšení jazykových kompetencí v co nejkratším možném čase. Rozsah kurzu a jeho zaměření je na domluvě s lektorem. Sami se můžete rozhodnout, kolik hodin týdně bude právě pro vás ideálních. Tento kurz je možno absolvovat např. ve skupině 2 či 3 studentů.

 

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku na emailu jarka@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

BEZPLATNÁ ŽÁDOST O CENOVOU KALKULACI (stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).