Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurzy španělštiny – Playa del Carmen

🇪🇸 Španělština pro začátečníky i pokročilé 🇪🇸 Škola se nachází kousek od krásné pláže! Pro studenty od 17 let, malé skupiny studentů ve třídách (max. 8 studentů), 1 lekce španělštiny trvá 55 min, variabilní intenzita kurzů. Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 774 628 497 Jazykové pobyty v Mexiku

Nezávazná poptávka
Kurzy španělštiny – Playa del Carmen

🇪🇸 Španělština pro začátečníky i pokročilé 🇪🇸

Škola se nachází kousek od krásné pláže!

Pro studenty od 17 let, malé skupiny studentů ve třídách (max. 8 studentů), 1 lekce španělštiny trvá 55 min, variabilní intenzita kurzů.

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 774 628 497

Jazykové pobyty v Mexiku

Lokalita

Možnost studovat španělštinu v jednom z nejkrásnějších koutů Mexika. To Vám nabízíme díky kurzům španělštiny na poloostrově Yucatan, který je jedinečnou kombinací historie a karibského moře. Naučte se španělštinu na jednom z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst Ameriky 🙂

   

Škola

Jazyková škola Don Quijote se nachází na Playa del Carmen, v krásném karibském přímořském městečku, které vítá své návštěvníky krásnými bílými písečnými plážemi, palmami a přívětivou atmosférou Latinské Ameriky.

  

Fakta o škole:

  • malé studijní skupiny – max. 8 studentů
  • 1 lekce = 55 minut
  • škola kousek od pláže
  • 6 klimatizovaných tříd
  • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé
  • možnost odpoledních aktivit a kurzů

Kde školu najdete:

Ubytování

Ubytování je možné  hostitelské rodině (1-2 lůžkové pokoje, snídaně nebo polopenze, cca 20-30 minut od školy) nebo v rezidenci (1-2 lůžkové pokoje, snídaně nebo bez stravy, v blízkosti školy).

Cena je uvedena v USD za osoba/týden
Hostitelská rodina, 2-lůžkový pokoj se snídaní290
Hostitelská rodina, 2-lůžkový pokoj s polopenzí330
Hostitelská rodina, 1-lůžkový pokoj se snídaní340
Hostitelská rodina, 1-lůžkový pokoj s polopenzí380
Studentská rezidence, 2-lůžkový pokoj bez stravy415
Studentská rezidence, 2-lůžkový pokoj se snídaní450
Studentská rezidence, 1-lůžkový pokoj bez stravy485
Studentská rezidence, 1-lůžkový pokoj se snídaní525

2-lůžkový pokoj je možný jen v případě, pokud cestují 2 studenti dohromady.

Cena

Cena je uvedena v USD, 1 osoba/týden +45 USD zápisné1-4 týdny5-11 týdnů12 + týdnů
Intenzivní kurz španělštiny - 15 lekcí týdně255235225
Intenzivní kurz španělštiny - 20 lekcí týdně289269249
Itenzivní kurz španělštiny - 25 lekcí týdně259339329
Super intenzivní kurz španělštiny - 30 lekcí týdně495485449
kurz vaření nebo salsy (5 lekcí)145145145

 

Typ

Standardní kurzy španělštiny – 20 hodin
Intenzivní kurzy španělštiny – 25 hodin
Super intenzivní kurzy španělštiny – 30 hodin

  • Kurz probíhá od pondělí do pátku.
  • Jedna lekce španělštiny= 55 minut
  • Malé studijní skupiny max. 8 studentů
  • Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 774 628 497

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

23 července, 2024 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak si vybrat ten nejlepší jazykový kurz v zahraničí

Konečně ses rozhodl/a vyrazit za hranice a zlepšit si svůj jazyk? Skvělá volba! Ale než začneš balit kufry, je tu pár věcí, které je třeba zvážit. Výběr toho správného jazykového kurzu totiž není jen tak. Je to skoro jako výběr životního partnera – musíš se zamyslet, co od něj očekáváš, co ti může přinést a hlavně jestli…

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?