Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurzy španělštiny - Granada

🇪🇸 Španělština pro začátečníky i pokročilé 🇪🇸 Mnoho variant intenzity kurů! Malé studijní skupiny – max. 6 studentů ve třídě, 1 lekce španělštiny  = 50 minut, bohatý odpolední program, variabilní intenzita výuky! Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224   Jazykové pobyty ve Španělsku

Nezávazná poptávka
Kurzy španělštiny - Granada

🇪🇸 Španělština pro začátečníky i pokročilé 🇪🇸

Mnoho variant intenzity kurů!

Malé studijní skupiny – max. 6 studentů ve třídě, 1 lekce španělštiny  = 50 minut, bohatý odpolední program, variabilní intenzita výuky!

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

 

Jazykové pobyty ve Španělsku

Lokalita

Granada je magické, historické město, ze kterého je to kousek jak k moři, tak do vysokých hor. Je také univerzitním městem a proto je zde vždy rušno, zejména v noci. Najdou se zde ale i klidná místa, kde si vzpomenete na místního rodáka, známého básníka Federica García Lorcu, který o Granadě tvrdil, že je to město stvořené pro sny a snění.

Škola

Škola Academia Contacto nabízí jazykové pobyty již od roku 2001 a může se pyšnit pobočkami v Madridu, Barceloně, Alicante, Seville, Valencii a Granadě.  Budova školy se nachází v centru města cca 100 metrů od  známé katedrály a historického centra.

Fakta o škole:

  • bohatá nabídka kurzů
  • malé skupiny – 2-6 studentů ve třídě
  • lektoři s letitými zkušenostmi
  • individuální přístup a moderní učební metody
  • španělština pro začátečníky i pokročilé

Školu najdete zde: 

Můžete se také na ni podívat na videu:

Ubytování

Ubytování je od neděle do soboty. Ubytování Vám zajistíme v hostitelských rodinách, kde zažijete atmosféru španělské rodiny, případně ve vzdáleném bytě, kde se poznáte se svými spolužáky a získáte nové kamarády.

Ceny za týden v EUR
+ Poplatek za nalezení ubytování 30€
Hostitelská rodina polopenze (2 bed)154
Hostitelská rodina polopenze (1 bed)182
Hostitelská rodina plná penze (2 bed)182
Hostitelská rodina plná penze (1 bed)210
Sdílený byt (2 bed)85
Sdílený byt (1 bed)100

 

Cena

Ceny v EUR + Zápisné 60 EUR1 a více týdnů
Conversation 10 10 hodin týdně70
Intensive 15
15 hodin týdně
120
Intensive 25
25 hodin týdně
150
Intensive 25+5
25 hodin týdně + 5 hodin one to one
250
DELE 30
25 hodin týdně + 5 hodin zaměřených na přípravu na DELE
225

Typ

Conversation 10 – 2 lekce denně
Intensive 15 – 3 lekce denně
Intensive 25 – 5 lekcí denně
Intensive 25+5 – 5 lekcí denně v kombinaci s jednou lekcí One-to-one (lektora máte jen pro sebe) denně
Intensive 30 – obsahuje 25 lekcí kurzu týdně + 5 lekce přípravného kurzu DELE týdně

 

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224
Ráda vám se vším poradí !

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

23 července, 2024 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak si vybrat ten nejlepší jazykový kurz v zahraničí

Konečně ses rozhodl/a vyrazit za hranice a zlepšit si svůj jazyk? Skvělá volba! Ale než začneš balit kufry, je tu pár věcí, které je třeba zvážit. Výběr toho správného jazykového kurzu totiž není jen tak. Je to skoro jako výběr životního partnera – musíš se zamyslet, co od něj očekáváš, co ti může přinést a hlavně jestli…

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?