Kurz španělštiny – Granada

Navštívíte nejznámější města Andalúzie, Granadu. Navštívíte unikátní Alhambru a zlepšíte si španělštinu.

Lokalita

Magické město, ze kterého je to kousek jak k moři, tak do vysokých hor. Díky maurské minulosti je zde dodnes cítit orientální nádech, zejména v muslimské čtvrti Albaicín nebo při návštěvě světoznámé pevnosti Alhambra. Granada je univerzitním městem a proto je zde vždy rušno, zejména v noci. Najdou se zde ale i klidná místa, kde si vzpomenete na místního rodáka, známého básníka Federica García Lorcu, který o Granadě tvrdil, že je to město stvořené pro sny a snění.

Škola

Škola Academia Contacto nabízí jazykové kurzy již od roku 2001 a může se pyšnit pobočkami v Madridu, Barceloně, Alicante, Seville, Valencii a Granadě. Nabídka kurzů je opravdu bohatá, od prázdninové výuky na pár hodin týdně po intenzivní kurzy One-to-one, kdy máte lektora jen a jen pro sebe. Lektoři jsou vysokoškolsky vzdělaní rodilí mluvčí s bohatými zkušenostmi. Velkou předností jsou malé skupiny 2-8 studentů, takže přístup je opravdu individuální. Díky volnočasovým aktivitám můžete zažít Španělsko mnohem intenzivněji. Věkové rozmezí studentů a národnostní složení je tak rozrůzněno, že zapadne opravdu každý!

Na školu se můžete podívat na videu:

Ubytování

Ubytování je od neděle do soboty. Ubytování Vám zajistíme v hostitelských rodinách, kde zažijete atmosféru španělské rodiny, případně ve vzdáleném bytě, kde se poznáte se svými spolužáky a získáte nové kamarády.

Ceny za týden v EUR
+ Poplatek za nalezení ubytování 30€
Jednolůžkový pokoj bez stravy
Hostitelská rodina polpenze (2 bed)150
Hostitelská rodina polpenze (1 bed)175
Hostitelská rodina plná penze (2 bed)168
Hostitelská rodina plná penze (1 bed)196
Sdílený byt (2 bed)75
Sdílený byt (1 bed)90

 

Cena

Ceny v EUR + Zápisné 60 EUR1 a více týdnů
Intensive 15
15 hodin týdně
115
Intensive 25
25 hodin týdně
145
Intensive 25+5
25 hodin týdně + 5 hodin one to one
235
DELE 30
25 hodin týdně + 5 hodin zaměřených na přípravu na DELE
215

Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátorky. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy. Orientační kurz 1 EUR = 28,- Kč.

PŘÍKLAD KALKULACE: 2 týdny všeobecný kurz (15 hodin/týden) s ubytováním v hostitelské rodině s polopenzí, 2-lůžkový pokoj = 60 + 105×2 + 30 + 155×2 = 610*28 = 17 080 Kč.

Cena zahrnuje: 

  • zápisné
  • kurz podle výběru
  • učebnice
  • ubytování podle výběru
  • stravu podle výběru
  • certifikát o absolvovaní kurzu
  • přístup na internet
  • vybrané volnočasové aktivity

   

Typy kurzů

Conversation 10

Kurz probíhá od pondělí do pátku. Obsahuje 2 lekce denně. Jedna lekce = 55 minut. Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka.

Intensive 15

Kurz probíhá od pondělí do pátku. Obsahuje 3 lekce denně. Jedna lekce = 55 minut. Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka.

Intensive 25

Kurz probíhá od pondělí do pátku. Obsahuje 5 lekcí denně. Jedna lekce = 55 minut. Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka.

Intensive 30

Kurz Intensive 25 v kombinaci s jednou lekcí One-to-one (lektora máte jen pro sebe) denně.

DELE 20

Přípravný kurz na Diploma de Espanol como Lengua Extranjera (DELE). Obsahuje 25 lekcí standardního kurzu týdně + 5 lekcí přípravného kurzu v malé skupině 1-5 studentů.

One-to-one course

Individuální jazykový kurz zaměřený na zlepšení jazykových kompetencí v co nejkratším možném čase. Rozsah kurzu a jeho zaměření je na domluvě s lektorem. Sami se můžete rozhodnout, kolik hodin týdně bude právě pro vás ideálních. Tento kurz je možno absolvovat např. ve skupině 2 či 3 studentů.

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku na emailu jarka@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).