Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz němčiny - Hamburk

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪 Pro začátečníky i pokročilé! Jazyková škola s 50-ti letou tradicí v centru Hamburku. Malé skupiny studentů, zkušení lektoři, snadná cesta, jak se naučit německy! Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224   Jazykové pobyty Německo

Nezávazná poptávka
Kurz němčiny - Hamburk

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪
Pro začátečníky i pokročilé!

Jazyková škola s 50-ti letou tradicí v centru Hamburku.

Malé skupiny studentů, zkušení lektoři, snadná cesta, jak se naučit německy!

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

 

Jazykové pobyty Německo

Lokalita

Hamburk je druhé největší město Německa a také druhý největší přístav v Evropě.  Je to dynamicky rozvíjející se metropole se spoustou historických památek a zároveň i velkým množstvím architektury nové. Právem bychom mohli Hamburku říkat město mostů – díky Labi je jich zde neuvěřitelných 2428, což je vůbec nejvíc v celé Evropě.

Zajímavou atrakcí města jsou jezera Binnenalster a Alster, která skýtají neobvyklý pohled na město (naše škola se nachází v přímé blízkosti). Dále navštivte radnici Rathaus a přilehlé náměstí, kde se často konají nejrůznější akce, festivaly a trhy. Toužíte vidět největší hodiny v celém Německu? Najdete je na věži kostela St. Michaelis. Hamburk prostě musíte zažít!

Škola

Jazyková škola Did Deutsch – Institute se nachází v historické budově v centru města odkud je to jenom kousek k Alster River a promenádě Jungfernstieg. Škola má dlouhou tradici, mnoho doporučení od studentů a kvalitní lektory němčiny.

Fakta o škole:

 • možnost studia od 17 let
 • malé studijní skupiny 10- 15 studentů
 • více než 50-ti letá tradice
 • multikulturní prostředí – studenti z mnoha zemí
 • kurzy pro  začátečníky i  pokročilé
 • moderní vybavení a inovativní učební metody

Školu najdete zde: 

Ubytování

Ubytování se možné v 1-2 lůžkových pokojích v hostitelské rodině ( na výběr snídaně nebo polopenze). Rodiny jsou od školy vzdáleny cca 25-55 min. městskou dopravou. Další možnost ubytování je v hostelu (1-2 lůžkové pokoje se snídaní) vzdálenost od školy cca 20 min. městskou dopravou.

Ceny jsou uvedeny v EUR1 týden
Hostitelská rodina, 1-lůžkový pokoj se snídaní260
Hostitelská rodina, 1-lůžkový pokoj se polopenzí320
Hostitelská rodina, 2-lůžkový pokoj se snídaní220
Hostitelská rodina, 2-lůžkový pokoj se polopenzí270
Hostel, 1-lůžkový pokoj se snídaní310
Hostel, 2-lůžkový pokoj se snídaní225

Přípatky: 

 • turistický poplatek – 14 EUR osoba/ týden
 • 2-lůžkové pokoje jsou možné jen pro 2 studenty cestující spolu

Cena

Ceny jsou uvedeny v EUR1 týden
Standartní kurz - 20 lekcí týdně200
Intenzivní kurz - 24 lekcí týdně250
Super intenzivní kurz - 28 lekcí týdně300

Příplatky:

 • v období od 3.7.- 18.8.2023 –  35 EUR/osoba/týden  (jen pro rezervace do 8 týdnů výuky)
 • studijní materiály cca 25 EUR

Typ

Všeobecný kurz němčiny – 20 lekcí/týden
Intenzivní kurz němčiny – 24 lekcí/týden
Super intenzivní kurz – 28 lekcí/týden

 • začátek: každé pondělí, kromě svátků
 • min. délka kurzu: 1 týden
 • 1 lekce němčiny = 45 minut
 • malé studijní skupiny max. 15 studentů
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224, ráda vám se vším poradí 🙂

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?