Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz němčiny pro teenagery – Mnichov (16-21 let)

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪 Pro začátečníky i pokročilé! Němčina v Mnichově pro mládež od 16 – 21 let. Jazyková škola s dlouhou tradicí – mezinárodní síť škol, bohatý odpolední program, zkušení lektoři! Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle+420606769224 Jazykové pobyty Německo

Nezávazná poptávka
Kurz němčiny pro teenagery – Mnichov (16-21 let)

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪
Pro začátečníky i pokročilé!

Němčina v Mnichově pro mládež od 16 – 21 let.

Jazyková škola s dlouhou tradicí – mezinárodní síť škol, bohatý odpolední program, zkušení lektoři!

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle+420606769224

Jazykové pobyty Německo

Lokalita

Mnichov je krásné město nacházející se v Bavorsku a je také třetím největším městem celého Německa. Může se pyšnit krásnými, historickými domy, kláštery a kostely stejně jako moderní architekturou. V tomto velkoměstě si přijde každý na to své – ať je milovník historie, kultury,  sportu, nákupů nebo posezení k útulných kavárnách a restauracích. Škola také pro studenty organizuje odpolední program, který jim ukáže to nejlepší z Mnichova a okolí.

Škola

Jazyková škola Sprachcaffe Languages Plus se nachází v blízkosti centra v oblasti Schwabing – West v rušném části se spoustou restaurací, barů, obchodů a jen 15 min. od známého parku Englischer Garten. Učebny školy jsou v elegantní novobarokní budově z roku 1900 a většina studentů přichází z různých států v Evropě, Asii a Jižní Americe.

Fakta o škole:

 • pro studenty ve věku 16-21 let
 • malé skupiny studentů
 • bohatý odpolední program
 • jazyková škola s tradicí
 • individuální přístup a zkušení lektoři
 • jazykový pobyt pro začátečníky i pokročilé

Školu najdete zde: 

Ubytování

Hostitelské rodiny:

 • skvělý způsob, jak poznat život v německé rodině a učit se jazyk nejen ve škole
 • 1- pokoje, plná penze (oběd formou balíčku, teplé večeře)
 • vzdálenost do školy je cca 40 minut cesty hromadnou dopravou
 •  

Cena

Nástupní termíny 2024:

 • Sezóna C: od 30. 6. do 18. 8. 2024

Ceník - Juniorské jazykové kurzy - Mnichov

Ceny v EURSezóna C
Jazykový kurz s ubytovaním:2 týdnyKaždý týden navíc
Hostitelská rodina / plná penze / 1- a 2-lůžkový pokoj 1 830860
V případě intenzivního kurzu je příplatek 80 EUR/ osoba/ týden.

Typ

Všeobecný kurz němčiny – 20 lekcí/týden Intenzivní kurz němčiny – 30 lekcí/týden

 • začátek: každé pondělí, kromě svátků
 • min. délka kurzu: 1 týden
 • 1 lekce němčiny = 45 minut
 • kurzy pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle+420606769224

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

Jak zvládnout pohovor v cizím jazyce like a boss

OMG, cože? Pohovor? V angličtině? Nebo jiném jazyce? HELP ME PLS! Ale zajisté, beze všeho. Moc dobře víme, že pohovory – natož ty v cizím jazyce – nejsou zrovna oblíbenou kratochvílí a v žebříčku nejpopulárnějších koníčků bychom je hledali asi marně. Míra stresu stoupá a v jackpotu pohovoru jsou přitom všechny tvé tužby a životní sny. Co když to…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?