Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurzy němčiny - Lindau

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪 Pro začátečníky i pokročilé! Němčina v krásném městě Lindau u Bodamského jezera! Jazykové pobyty od 16 let, malé studijní skupiny – průměrně 11 studentů ve třídě, kvalifikovaní němečtí lektoři, lekce němčiny pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 Jazykové pobyty Německo

Nezávazná poptávka
Kurzy němčiny - Lindau

🇩🇪 Jazykové kurzy němčiny 🇩🇪
Pro začátečníky i pokročilé!

Němčina v krásném městě Lindau u Bodamského jezera!

Jazykové pobyty od 16 let, malé studijní skupiny – průměrně 11 studentů ve třídě, kvalifikovaní němečtí lektoři, lekce němčiny pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Jazykové pobyty Německo

Lokalita

Lindau je krásné, menší město ležící na jihu Německa provoněné alpským vzduchem. Jeho historické centrum se nachází na stejnojmenném ostrově na Bodamském jezeře spojeném s pevninou mostem.

K nejstarším památkám města patří tzv. Pohanská zeď, tedy zbytky hradby z 9. století.  Další zajímavostí je kostel svatého Štěpána na náměstí Marktplatz, renesanční radnice s krásnými  malbami na venkovních zdech, rozsáhlé sbírky v tzv. Barokním domě nebo věž  Mangturm.

V Lindau si můžete dát lahodnou kávu v útulné kavárničce, vyzkoušet bavorské pivo a bílou klobásu v jedné z mnoha restaurací nebo si užít plavbu po Bodamském jezeře. Zavítat můžete také na další z ostrovů na jezeře – Mainau nebo Reichenau. Za návštěvu stojí určitě jablkové týdny, dětský festival, vinobraní, festival Carmen v Bregenz, Lindauer Oktoberfest, zahradní dny a mnoho dalšího.

Škola

Škola Dialoge – Bodensee Sprachschule funguje už od roku 1991 a nachází se přímo na ostrově Lindau v blízkosti železniční stanice. Disponuje moderními učebnami a účinnými učebními metodami. V blízkosti školy najdete mnoho rušných kaváren, krámků a možnosti trávení volného času.

Fakta o škole:

  • malé skupiny studentů (5-12 studentů ve třídě)
  • možnost studia od 16 let
  • moderně vybavené učebny
  • od začátečníků po pokročilé

Škola se nachází zde:

Ubytování

Hostitelská rodina (1 nebo 2 lůžkový pokoj s polopenzí), vzdálenost od školy max. 20-30 min. hromadnou dopravou

Studentská rezidence (1 nebo 2 lůžkový pokoj, sdílené soc. zařízení a kuchyň), bez stravy (pouze pro 18+), cca 15 minut pěšky od školy

Studio s vlastním sprchou nebo umyvadlem, sdílený kuchyň. kout a WC, WIFI zdarma (1 nebo 2 lůžkový pokoj),bez stravy (pouze pro 18+),  v blízkosti školy

Sezona A: 08.01.2023 – 24.06.2023 + 20.08.2023 – 23.12.2023
Sezona B: 25.06.2023 – 19.08.2023

Ceny jsou uvedeny v EUR za 1 týden/osobaSezona A
Sezona B
Hostitelská rodina (1-lůžkový pokoj s polopenzí)300325
Hostitelská rodina (2-lůžkový pokoj s polopenzí)250265
Studentská rezidence (1-lůžkový pokoj bez stravy)199224
Studentská rezidence (2-lůžkový pokoj bez stravy)119144
Studio (1-lůžkový pokoj bez stravy)245260
Studio (2-lůžkový pokoj bez stravy)165200

Cena

Kurzy pro studenty úrovně A1 – C1 začínají každé pondělí.

Nástupní termíny pro studenty úrovně A0: 09.01. / 13.02. / 20.03. / 24.04. / 30.05.
03.07. / 07.08. / 11.09. / 16.10. / 20.11.2023

Cena je uvedena v EUR + 50 EUR zápisné1-9 týdnů10+ týdnů
Intenzivní kurz němčiny (20 lekcí týdně)245220

Typ

Intenzivní kurz němčiny

  • začátek: každé pondělí, kromě svátků
  • min. délka kurzu – 1 týden
  • 20 lekcí týdně / 1 lekce = 45 minut
  • jazykový pobyt pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224, ráda vám se vším poradí 🙂

 

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?