Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz italštiny pro teenagery - Florencie (14-17 let)

🇮🇹Kurz italštiny mládež🇮🇹 bohatý odpolední program, dozor zástupců školy = maximální bezpečí pro vaše děti jazykový kurz v délce 2 nebo 4 týdny max. 14 studentů ve třídě pro studenty od 14-17 let pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144 Jazykový kurz pro mládež

Nezávazná poptávka
Kurz italštiny pro teenagery - Florencie (14-17 let)

🇮🇹Kurz italštiny mládež🇮🇹

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Jazykový kurz pro mládež

Lokalita

Florencie je jedno z nejkrásnějších měst Itálie  a je se svým historickým centrem zařazena na seznam světového dědictví UNESCO. Na relativně malém území se nachází mnoho renesančních budov, muzeí i galerií – je  považována za kolébku italského jazyka. Budete ohromeni uměleckým bohatstvím města a vychutnáte si přátelskou a mezinárodní atmosféru města.

jazykový kurz italština

Škola

Jazyková škola LINGUAVIVA  byla založena v roce 1976 s cílem povzbudit zahraniční studenty, aby studovali italštinu v Itálii a poznali italskou kulturu a životní styl. Škola se nachází v centru, v klidné ulici vedle hlavního nádraží v historické budově z 19 stol. Na Linguaviva se setkáte se zahraničními studenty z více než 60 různých zemí. Závazkem jazykové školy Linguaviva je nabídnout studentům nejlepší možné učební materiály, moderní školní zařízení a širokou škálu kurzů italštiny. Všichni lektoři mají profesionální pedagogickou kvalifikaci a jsou pečlivě vybíráni. Obsah kurzu pokrývá všechny aspekty gramatiky, slovní zásoby, mluvení, poslechu, čtení a psaní.

kurz italštiny

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Škola se nachází zde:

Ubytování

Ubytování je možné v hostitelské rodině ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí. Rodiny jsou umístěny ve vzdálenosti max. 20 minut autobusem od školy. Ubytování je od neděle do soboty. Snídaně a večeře jsou poskytovány host. rodinou, obědy školou.

Cena

2 týdny kurzu – 20 lekcí týdně: 1 900 EUR
4 týdny kurzu – 20 lekcí týdně: 3 700 EUR

Cena zahrnuje:

  • jazykový kurz v rozsahu 20 lekcí týdně
  • výukové materiály
  • odpolední a víkendové aktivity
  • ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí
  • dohled supervisora
  • transfér z letiště (Florencie) nebo z vlakového/autobusového nádraží

Nástupní termíny: 1.7., 15.7, 29.7.2024

Typ

Obecná italština ( 20 lekcí týdně) Jde o všeobecný kurz italštiny, kde se klade důraz na všechny 4 oblasti jazyka – konverzace, poslech, čtení, psaní. Cílem je rychlé a efektivní zlepšení jazykových schopností. Velký důraz je kladen i na to, aby výuka studenty bavila.

  • počet lekcí: 20 lekcí týdně
  • min. doba pobytu : 2 týdny
  • úroveň: A1-C1

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Ráda vám se vším pomůže a doporučí vhodný jazykový pobyt dle vašich představ.

Nezávazná kalkulace

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

23 července, 2024 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak si vybrat ten nejlepší jazykový kurz v zahraničí

Konečně ses rozhodl/a vyrazit za hranice a zlepšit si svůj jazyk? Skvělá volba! Ale než začneš balit kufry, je tu pár věcí, které je třeba zvážit. Výběr toho správného jazykového kurzu totiž není jen tak. Je to skoro jako výběr životního partnera – musíš se zamyslet, co od něj očekáváš, co ti může přinést a hlavně jestli…

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?