Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz francouzštiny - Nice

Kurz francouzštiny – Nice Zdokonalte se ve francouzštině na krásném azurovém pobřeží v „hlavním městě“ francouzské riviéry. Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144, ráda vám se vším poradí 🙂.

Nezávazná poptávka
Kurz francouzštiny - Nice

Kurz francouzštiny – Nice

Zdokonalte se ve francouzštině na krásném azurovém pobřeží v „hlavním městě“ francouzské riviéry.

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144, ráda vám se vším poradí 🙂.

Lokalita

Nice, Azurové pobřeží, Francouzská Riviéra, Promenade des Anglais, Cannes, Monako či St Tropez– pravděpodobně ty nejlepší typy při objevování středomořského pobřeží.

Nice je pátým největším francouzským městem a centrem kultury a výborné architektury. Nabídka příjemného podnebí po většinu roku, modré moře, pláže, ale i historické památky, muzea, luxusní butiky a také množství kaváren s letními terasami. Rušný denní i noční život a blízkost dalších center zábavy a společenského života garantují, že nuda v Nice je jednoduše vyloučena.

  

Škola

Škola patří do sítě škol Sprachcaffe, nachází se ve velmi pěkné budově z období Belle Epoque, jen kousek od baziliky Notre Dame, tedy v centru města a pouhých 10 minut chůze od pláže. Ve škole se nachází 5 tříd, jsou příjemně osvětlené a plně vybavené. V budově je také knihovna, studentská místnost a wi-fi připojení.

 

Školu naleznete zde:

Ubytování

Ubytování je možné v rezidenci školy nebo hotelu. Obě varianty ubytování jsou od školy vzdáleny max. 45 min. a za příplatek je možná plná penze.

Sezóna C: 1.7.-24.8. 2024

Ceník - Ubytování - Nice

Ceny za týden v EUR + Poplatek za nalezení ubytování: 80 EURSezóna C
Rezidence 1-lůžkový pokoj350
Hotel 1-lůžkový pokoj
800
příplatek za plnou penzi - rezidence280

Cena

Ceník - Kurz francouzštiny - Nice

Ceny za týden v EUR + Zápisné: 60 EUR1 týden
Standard Course
20 lekcí týden / max. 15 studentů ve třídě
300
Intensive Course
30 lekcí týdně / max. 15 studentů ve třídě
430

Studijní materiály k zapůjčení ve škole za poplatek.

Kurzy začínají každé pondělí kromě termínů pro začátečníky.

Nástupní termíny pro začátečníky na vyžádání u koordinátorek.

 

Cena zahrnuje: 

 • zápisné
 • kurz v daném rozsahu
 • ubytování podle výběru
 • stravování podle výběru
 • certifikát o absolvování kurzu
 • informační balíček
 • studijní klub

  

Typ

Všeobecný kurz – Standard course – 20 lekcí/ týden

Obsahuje všechny podstatné oblasti výuky francouzského jazyka tak, aby byli studenti schopni aktivně reagovat v běžných každodenních situacích. Velmi pečlivě připravená struktura kurzu podporuje studenty v pokroku na další znalostní úroveň už během několika týdnů.

 • začátky: každý pondělí, kromě svátků
 • min. délka kurzu: 1 týden
 • počet lekcí: 20 týdně (délka lekce je 45 minut)
 • úroveň: začátečníci až pokročilí

Intenzivní kurz – Intensive course – 30 lekcí/ týden

Podobně jako Všeobecný kurz se zaměřuje na zlepšení schopnosti komunikovat ve francouzštině, a to jak v písemné, tak v ustní formě. Intenzita kurzu umožňuje dosáhnout efektivně co největšího pokroku za co nejkratší dobu, ať už pro akademické či profesní potřeby nebo pro získání plynulé znalosti tohoto melodického a přitažlivého jazyka.

 • začátky: každý pondělek, kromě svátků
 • min. délka kurzu: 1 týden
 • počet lekcí: 30 týdně (délka lekce je 45 minut)
 • úroveň: začátečníci až pokročilí

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +4207760851144, ráda vám se vším poradí 🙂.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

23 července, 2024 | Jazykové kurzy v zahraničí

Jak si vybrat ten nejlepší jazykový kurz v zahraničí

Konečně ses rozhodl/a vyrazit za hranice a zlepšit si svůj jazyk? Skvělá volba! Ale než začneš balit kufry, je tu pár věcí, které je třeba zvážit. Výběr toho správného jazykového kurzu totiž není jen tak. Je to skoro jako výběr životního partnera – musíš se zamyslet, co od něj očekáváš, co ti může přinést a hlavně jestli…

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?