Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - Worthing

🇬🇧 Kurz angličtiny – Worthing 🇬🇧 Studium v bezpečném slunném městě, kde škola je jen pár minut od pláže…a jako bonus mnoho hostitelských rodin v docházkové vzdálenosti! Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - Worthing

🇬🇧 Kurz angličtiny – Worthing 🇬🇧

Studium v bezpečném slunném městě, kde škola je jen pár minut od pláže…a jako bonus mnoho hostitelských rodin v docházkové vzdálenosti!

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Lokalita

Worthing je se svými 100-tisíci obyvateli největším městem Západního Sussexu. I když před 300 roky tu byla jen malá rybářská osada, dnes jde o rušné a rozvíjející se město na jihoanglickém pobřeží, jen pár mil od známého Brightonu a ne více jak hodinu a půl od Londýna. Ve městě jsou divadla, kina, kluby a více jak 70 restaurací a pubů. Městské molo (pier) je dlouhé 292 metrů a najdete na něm divadlo, restauraci a diskotéku.

  

Škola

Škola ve Worthingu patří do britské sítě CES (Cente of English Studies)a má velmi dobrou pověst. Výhodou je její poloha, jen 10 minut chůze od pláže a 5 minut chůze od centra města. Škola se nachází v prostorné viktoriánské budově, kromě plně vybavených tříd má studovnu, hernu, knihovnu, společenské místnosti s možností občerstvení a zahradu.

 

Ubytování

Ubytování (Neděle-Sobota)

Náš tip: ubytování je na rozdíl od jiných lokalit s plnou penzí! 😉

Ceník - Ubytování - Worthing

Ceny v GBP za týden a osobu + Poplatek za nalezení ubytování: 70 GBP2023
Hostitelská rodina - plná penze (2 bed)170
Hostitelská rodina - plná penze (1 bed)185
letní sezóna30

Při pobytu 4 týdny a více je možné ubytování v Rezidenci Lyna. Pro více informací kontaktujte naší koordinátorku.

Cena

Ceník - Kurz angličtiny - Worthing

Ceny v GBP + Zápisné: 70 GBP1-4 týdny 5-11 týdnů12-23 týdny 24-35 týdnů
Standard Course
20 lekcí týden / max. 14 studentů ve třídě
169/týden164/týden155/týden132/týden
Intensive Course
30 lekcí týden
246/týden238/týden229/týden193/týden
Combination Course
20 + 5 lekcí týdně
461/týden455/týden444/ každý týden navíc
Standard Course + Business Course
30 lekcí týden /
POUZE V ČERVENCI-SRPNU
308/týden297/týden--

Další možné kurzy: Long Term/Multi Destination Course Ireland and UK, University Pathway Programme, IELTS, Cambridge, Teacher Training courses, CELTA, One-to-One Lessons.

Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátorky.

Možné pobyty i na delší období. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy. Orientační kurz 1 GBP = 29 Kč.

Cena zahrnuje:

 • zápisné
 • kurz podle výběru
 • ubytování podle výběru
 • strava podle výběru
 • certifikát o absolvování kurzu
 • informační balíček

Studijní materiály jsou možné k zakoupení přímo na místě.

 

Typ

Všeobecný kurzkompletni servis

Všeobecný kurz angličtiny denně pondělí až pátek 9:30-13:00, takže studenti mají odpoledne dostatek času na poznávání města. Kurz se orientuje na rozvoj gramatické i lexikální znalosti jazyka a zahrnuje i sekce o britské kultuře

 • začátek: každé ponděli mimo svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně
 • úroveň: základní až pokročilá

Intenzivní kurz

Intenzivní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta. Zahrnuje i sekci Business English, Anglická literatura a Britská kultura. Denně od pondělí do pátku od 9:30 do 13:00 + od 14:00 do 16:30 v úterý a čtvrtek.

 • začátek: každé pondělí krom svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Kombinovaný kurz – Combination course

Kombinace všeobecného kurzu v skupině spolu s individuálními lekcemi one-to-one.  Zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta, plus individuální potřeby na samostatných lekcích.

 • začátek: každé pondělí krom svátků
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 25 lekcí týdně= 20 lekcí Standard course + 5 lekcí one-to-one, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Standard course + Business English course

Kombinace všeobecného kurzu spolu s Business English ve skupině. Intenzivní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta. Denně od pondělí do pátku od 9:30 do 13:00 General English + od 14:00 do 16:00  Business English v úterý a čtvrtek.

 • začátek: v průběhu měsíce červenec a srpen
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně, 1 lekce 45 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

Jazykový kurz v Kanadě? Žádný problém – přečti si rozhovor s Katkou…

Jazykové kurzy v Kanadě jsou stále mezi studenty populárnější… a není divu! Dnes jsme trochu vyzpovídali Katku a dozvěděli jsme se její zkušenosti s pobytem v Kanadě:-) Můžeš se nám ve stručnosti představit?Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi pětadvacet let a bydlím v Praze. Aktuálně jsem začala učit nazákladní škole první stupeň a ještě studuji poslední rok na výšce. A proč jsi se…

7 listopadu, 2023 | Jazykové kurzy v zahraničí

„Učitelé byli skvělí. Přišlo mi, že v Anglii byli všichni hrozně milí“ – přečti si rozhovor s Monikou

Ahoj, můžeš nám říct něco o sobě?Ahoj, jmenuji se Monika, jsem z Brna, studuji umělecké gymnázium a je mi 18 let. V budoucnubych chtěla studovat v zahraničí herectví a tohle léto jsem odjela na jazykový kurz do Bournemouthv Anglii na 4 týdny. Proč jsi se rozhodla vycestovat do zahraničí na jazykový kurz?Já jsem dlouho chtěla vycestovat. Původně jsem chtěla vycestovat teda…

Stále pro vás objevujeme nové možnosti – novinky z veletrhu ICEF Berlín

Jako každým rokem se COOLAGENT zúčastnil veletrhu ICEF v Berlíně, abychom pro vás zajistili nové možnosti cestování a vzdělávání se. Kolegyně Markéta s Šárkou se osobně setkaly s mnoha zástupci zahraničních škol a agentur snad ze všech koutů světa a opravdu se máte na co těšit 🙂 ICEF Berlín je každoroční a největší mezinárodní veletrh jazykových škol a agentur, letos se konal už…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?