Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - Westbourne

🇬🇧 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇬🇧 angličtina v Anglii u moře skvělé ceny!!! velmi dobré hodnocení školy studenty jazykový kurz pro studenty od 16 let IELTS příprava, Cambridge FCE & CAE kurzy jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle +420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz  Jazykové pobyty v Anglii

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - Westbourne

🇬🇧 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇬🇧

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle +420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz 

Jazykové pobyty v Anglii

Lokalita

Westbourne je součástí města Bournemouth na jihoanglickém pobřeží. Centrum Bournemouth je vzdálené cca 1,5 kilometru. Celá oblast je známým mezinárodním přímořským střediskem a britským centrem vzdělávání. O počasí se říká, že je jedním z nejpříjemnějších na celých britských ostrovech.

Škola

Westbourne Academy má výbornou polohu, jen kilometr od bournemouthských pláží a jen 500 metrů od rušného obchodního centra Westbourne. Škola má kromě jiného kavárnu, studentské atrium s terasou a příjemnou zahradou.

Fakta o škole:

 • 98% studentů by školu doporučili svým známým
 • možnost studia od 16 let
 • multikulturní prostředí
 • moderní vybavení
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé
 • IELTS příprava, Cambridge FCE & CAE kurzy
 • lekce angličtiny od rodilých mluvčích

 

Školu najdete zde: 

 

Ubytování

Ubytování je zabezpečené v hostitelských rodinách s polopenzí. Na vyžádání je možné zařídit i hotel či jiný typ ubytování.

Ubytování (Neděle – Sobota)

Ceník - Ubytování – Westbourne

Ceny v GBP za týden a osobu2024
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)
v termínu od 1.1.-15.6. a 24.8.-14.12.2024
185
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)
v termínu od 15.6.-23.8.2024
225
Hostitelská rodina - polopenze (2 beds)
v termínu od 15.6.-23.8.2024
200
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)
v termínu od 21.12.-04.01.2025
225

Cena

Ceník - Kurz angličtiny – Westbourne

Ceny v GBP za týden + Zápisné: 100 GBP2 - 7 týdnů8 - 11 týdnů12 - 35 týdnů36 + týdnů
Standard Course
20 lekcí týden
206187182167
English PLUS
28 lekcí týden
246233218195
Examination Course: IELTS 20 lekcí týdně, maximum 8 týdnů-187--
1 - 4 týdny
Extra-Intensive Course 40 lekcí týdně, maximum 4 týdny323---
10 - 16 týdnů
Examination Courses: Cambridge
28 lekcí týden, pouze 10 - 15 týdnů
-218--
Studijní materiály jsou půjčovány bez poplatku. Nástupní termíny všech kurzů, kromě Cambridge, každé pondělí. Nástupní termíny Cambridge 2024:

 • 2. 1. (10 týdnů)
 • 25. 2. (16 týdnů)
 • 27. 8. (15 týdnů)

Typ

Všeobecný kurz angličtiny

Všeobecný kurz umožňující různou délku a vědomostní úrovně podle aktuální znalosti studentů, zaměřený na efektivitu výuky a moderní učební metody

 • začátek: každé pondělí
 • délka kurzu: 1 a více týdnů
 • lekce: 20 lekcí  angličtiny týdně
 • úroveň: začátečník – pokročilý

Všeobecný kurz angličtiny ENGLISH PLUS

Intenzivnější kurz pro ty, kteří potřebují v krátkém čase efektivně využít studium angličtiny, pozornost se soustřeďuje na pokrok ve znalosti jazyka, a to na všechny jeho formy – hovorové slovo, poslech, písemný projev, pochopení textu atd.

 • začátek: každé pondělí
 • délka kurzu: 1 a více týdnů
 • lekce: 28 lekcí angličtiny týdně
 • úroveň: začátečník – pokročilý

Extra intenzivní kurz angličtiny

Velmi intenzivní kurz, pozornost se soustřeďuje na rychlý a trvalý pokrok ve znalosti jazyka, a to na všechny jeho formy – hovorové slovo, poslech, písemný projev, pochopení textu atd.

 • začátek: každé pondělí
 • délka kurzu: 1 až 4 týdny
 • lekce: 40 lekcí angličtiny týdně
 • úroveň: kvůli vysoké intenzitě výuky není vhodný pro začátečníky a velmi pokročilé

.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

Jak zvládnout pohovor v cizím jazyce like a boss

OMG, cože? Pohovor? V angličtině? Nebo jiném jazyce? HELP ME PLS! Ale zajisté, beze všeho. Moc dobře víme, že pohovory – natož ty v cizím jazyce – nejsou zrovna oblíbenou kratochvílí a v žebříčku nejpopulárnějších koníčků bychom je hledali asi marně. Míra stresu stoupá a v jackpotu pohovoru jsou přitom všechny tvé tužby a životní sny. Co když to…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?