Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - Vancouver

🇨🇦 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇨🇦 studium v Kanadě na jedné z nejlepších škol jazykový kurz pro studenty od 19 let IELTS příprava, CELPIP příprava,  Cambrige English příprava (FCE,CAE,CPE) jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé angličtina v Kanadě Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 Jazykové pobyty v Kanadě

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - Vancouver

🇨🇦 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇨🇦

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Jazykové pobyty v Kanadě

Lokalita

Vancouver je skutečně výjimečné město, které po dobu celého roku nabízí návštěvníkům množství zajímavostí. Přes den si můžete vychutnat procházky v krásném prostředí, například v některém z řady zelených parků. Milovníci umění mohou navštívit muzea, galerie a různé kulturní akce, ti, kteří rádi nakupují, objeví množství zajímavých obchůdků. Město nabízí i neomezené možnosti sportovního vyžití, ať už jde o lyžovaní, vodní sporty, horolezectví atd.

 

 

Škola

Škola patří do kanadské sítě škol ILAC. Budovy školy se nachází přímo v srdci nádherného a zajímavého centra Vancouveru. Lokalita proto nabízí množství výborných restaurací, obchodů a historických památek v okolí školy. V hlavním campusu najdete 68 tříd, 88 počítačů s přístupem na internet. Dlouhodobá spolupráce COOLAGENT zaručuje nejvýhodnější ceny na trhu 🙂

Fakta o škole:

 • moderní vybavení školy
 • IELTS příprava, CELPIP příprava,  Cambrige English příprava (FCE,CAE,CPE)
 • multikulturní prostředí – více než 70 národností
 • škola s mnoha mezinárodními oceněními
 • kvalifikovaní lektoři a moderní způsob výuky
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé

 

Prohlédněte si školu na videu:

Školu najdete zde: 

Ubytování

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí nebo polopenzí v 1-lůžkových pokojích. Dále je možné zajistit ubytování ve studentské rezidenci. Pro ceny ubytování v rezidenci kontaktujte koordinátorku.

Ubytování je od soboty do soboty.

UBYTOVÁNÍ

Jednorázový poplatek za zajištění ubytování: 225 CADříjen - dubenkvěten až září
Hostitelská rodina, 1-lůžkový pokoj, plná penze325365
Hostitelská rodina, 1-lůžkový pokoj, polopenze300325

Cena

CENY KURZŮ ZA TÝDEN

Jednorázové zápisné: 190 CAD

Studijní materiály 20 CAD / týdně
Intenzivní kurz
30 lekcí/týden
Superintenzivní kurz
38 lekcí/týden
1-10 týdnů240 místo 400 CAD270 místo 450 CAD
11-21 týdnů231 místo 385 CAD264 místo 440 CAD
22-32 týdnů219 místo 365 CAD252 místo 420 CAD
33-43 týdnů213 místo 355 CAD246 místo 410 CAD
44 týdnů +207 místo 345 CAD240 místo 400 CAD

 

 

Typ

Intenzivní kurz angličtiny

Kurz umožňuje efektivní pokrok v aktuální jazykové úrovni. Začátečníci se zaměřují na základní gramatické konstrukce a procvičení základní mluvené angličtiny, pokročilejší úrovně umožňují aktivně konverzovat, komplexněji pochopit gramatiku a výrazněji zlepšit poslech a reprodukci textů. Od vyšší úrovně angličtiny je možné zvolit si lekce jako příprava na jazykovou zkoušku, business atd.

 • začátek: každé pondělí mimo svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • lekce: 30 lekcí angličtiny týdně
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé

Superintenzivní kurz angličtiny

Umožňuje ještě vyšší pokrok ve vaší angličtině. Obsahuje vše, co Intensivní kurz a navíc volitelné lekce angličtiny v závislosti na vaší jazykové úrovni.

 • začátek: každé pondělí mimo svátků
 • délka kurzu: minimálně 1 týden
 • lekce: 38 lekcí angličtiny týdně
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

Jazykový kurz v Kanadě? Žádný problém – přečti si rozhovor s Katkou…

Jazykové kurzy v Kanadě jsou stále mezi studenty populárnější… a není divu! Dnes jsme trochu vyzpovídali Katku a dozvěděli jsme se její zkušenosti s pobytem v Kanadě:-) Můžeš se nám ve stručnosti představit?Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi pětadvacet let a bydlím v Praze. Aktuálně jsem začala učit nazákladní škole první stupeň a ještě studuji poslední rok na výšce. A proč jsi se…

7 listopadu, 2023 | Jazykové kurzy v zahraničí

„Učitelé byli skvělí. Přišlo mi, že v Anglii byli všichni hrozně milí“ – přečti si rozhovor s Monikou

Ahoj, můžeš nám říct něco o sobě?Ahoj, jmenuji se Monika, jsem z Brna, studuji umělecké gymnázium a je mi 18 let. V budoucnubych chtěla studovat v zahraničí herectví a tohle léto jsem odjela na jazykový kurz do Bournemouthv Anglii na 4 týdny. Proč jsi se rozhodla vycestovat do zahraničí na jazykový kurz?Já jsem dlouho chtěla vycestovat. Původně jsem chtěla vycestovat teda…

Stále pro vás objevujeme nové možnosti – novinky z veletrhu ICEF Berlín

Jako každým rokem se COOLAGENT zúčastnil veletrhu ICEF v Berlíně, abychom pro vás zajistili nové možnosti cestování a vzdělávání se. Kolegyně Markéta s Šárkou se osobně setkaly s mnoha zástupci zahraničních škol a agentur snad ze všech koutů světa a opravdu se máte na co těšit 🙂 ICEF Berlín je každoroční a největší mezinárodní veletrh jazykových škol a agentur, letos se konal už…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?