Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - Valletta

🇲🇹Kurz angličtiny na Maltě 🇲🇹 kvalitní škola v moderním zázemím a tradicí už od roku 1983 General English, IELTS, Cambridge Exam Course škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 15 spolužáků angličtina u moře pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420776085144 Malta je ideální destinací, která spojí vaši…

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - Valletta

🇲🇹Kurz angličtiny na Maltě 🇲🇹

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420776085144

Malta je ideální destinací, která spojí vaši středomořskou dovolenou s učením anglického jazyka.

Malta se také stala v posledních desetiletích ideální studijní destinací pro jazykové školy, protože angličtina je na ostrově oficiálním jazykem. Od vstupu Malty do Britského impéria hovoří plynně anglicky téměř každý maltský obyvatel.

Lokalita

Malta je místem pohody, příjemného subtropického podnebí s křišťálově modrou vodou a prázdninovou atmosférou.  Na Maltě se nachází taktéž mnoho historických památek, a to díky různorodosti kultur a národů, kterými Malta oplývá. Malta je příjemnou volbou, kde se spojí studium angličtiny s dovolenou u moře.

    

Škola

Jazyková škola Cavendish poskytuje již od roku 1983 odbornou přípravu angličtiny studentům všech věkových skupin a národností. Škola se nachází v hlavním městě Valletta, které je plné kultury, restaurací, kaváren a barů. Z Valletty můžete jednoduše cestovat na další zajímavá místa na ostrově, autobusová zastávka je od školy vzdálena jen 3-4 minuty chůze. Po lekcích tak můžete navštívit středověké město Mdina nebo písečné pláže na Maltě anebo můžete také dojít do rušné metropolitní oblasti Sliema, které je odtud vzdáleno přibližně 15 minut.

Cavendish nabízí jazykové kurzy pro dospělé, teenagery a poskytuje i skupinové lekce. Studenti si budou moci procvičit své nově nabyté dovednosti a slovní zásobu v uvolněném a podpůrném prostředí ve třídě. K zajištění zajímavé a interaktivní výuky se používá řada osvědčených učebních materiálů, moderní metodologie a technologie.

Stáhněte si letáček školy s praktickými informacemi a fotogalerií.

Kde školu najdete:

 

Ubytování

Škola má mnoho zkušených ubytovacích pomocníků, kteří jsou vždy k dispozici, aby pomohli studentům s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Studenti mají další podporu sociálních služeb, kteří hovoří několika jazyky (německy, rusky, španělsky, polsky, italsky, čínsky, česky, albánsky) a nabízejí kompletní a důvěrné služby.

Hostitelská rodina

Hostitelé jsou pečlivě vybíráni a kontrolováni, aby bylo zajištěno dodržování vysokých standardů. Při rezervaci sdíleného dvoulůžkového pokoje je nutné, aby byl rezervován oběma studenty současně.

září - červenčervenec - srpen
Dvoulůžkový pokoj + polopenze169 € / týden194 € / týden
Jednolůžkový pokoj + polopenze195 € / týden219 € / týden
Příplatek za samostatnou koupelnu59 € / týden59 € / týden

Rezidenční ubytování

Rezidenční ubytování je k dispozici po celý rok v docházkové vzdálenosti. Jedná se o střešní dvoupokojové apartmá s terasou přímo v budově školy. Pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, TV, topením a telefonem. Snídaně a večeře jsou zahrnuty na vyžádání. K ceně se připočítává ubytovací poplatek ve výši 40 €.

listopad - březenduben - říjen
1 pokojCelé apartmá1 pokojCelé apartmá
za týden410 €750 €545 €990 €
za noc65 €110 €85 €150 €

 

Cena

Kurzy jsou rozděleny do tří sezón:

  • sezóna A: listopad – únor
  • sezóna B: březen – květen a září – říjen
  • sezóna C: červen – srpen

Poplatek za zápis je ve výši 70 EUR, registrační poplatek na ubytování je ve výši 35 EUR a poplatek za studijní materiály činí 49 EUR. Celkem poplatky činí 154 EUR. Tyto poplatky se vztahují na všechny kurzy kromě kurzů pro mladé nebo skupinové rezervace. 

Sezóna ASezóna BSezóna C
General English
20 lekcí + 4 lekce konverzace
185 € / týden215 € / týden235 € / týden
Intensive English
25 lekcí + 4 lekce konverzace
220 € / týden250 € / týden280 € / týden
Business English
25 lekcí + 4 lekce konverzace
220 € / týden250 € / týden280 € / týden
Další kurzy v nabídce: IELTS, Cambridge Exam Course, One to One Tuition, Families & Children, kombinované kurzy
Možné pobyty i na delší období. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy.

 

Typ

General English

Kurz všeobecné angličtiny přináší kombinaci lekcí zaměřených na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Určeno pro studenty téměř všech úrovní, kteří chtějí dobrý základ angličtiny v široké škále jazykových oblastí. Všichni studenti, kteří úspěšně dokončili kurz na Cavendish School of English, obdrží certifikát o dosažení úspěchu v souladu s CEFR (Společný evropský referenční rámec pro jazyky).

Business English

Kurz obchodní angličtiny je určen ke zlepšení každodenní mluvené a psané angličtiny a zejména k podpoře plynulosti obchodní komunikace. Tento kurz zahrnuje obchodní dopisy – dotazy, objednávky, stížnosti atd. Diskutují se situace od generálního managementu až po zábavu obchodních kolegů.

Specializované kurzy

Na přípravu zkoušek IELTS, Cambridge English se zaměřují na podrobné části testu a tím maximalizují šance na úspěšné složení zkoušky.  
Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420776085144

   

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?