Kurz angličtiny – Valletta

🇲🇹Kurz angličtiny na Maltě 🇲🇹

  • kvalitní škola v moderním zázemím a tradicí už od roku 1983
  • General English, IELTS, Cambridge Exam Course
  • škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 15 spolužáků
  • angličtina u moře
  • pro začátečníky i pokročilé

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606769224

Malta je ideální destinací, která spojí vaši středomořskou dovolenou s učením anglického jazyka.

Malta se také stala v posledních desetiletích ideální studijní destinací pro jazykové školy, protože angličtina je na ostrově oficiálním jazykem. Od vstupu Malty do Britského impéria hovoří plynně anglicky téměř každý maltský obyvatel.

Lokalita

Malta je místem pohody, příjemného subtropického podnebí s křišťálově modrou vodou a prázdninovou atmosférou.  Na Maltě se nachází taktéž mnoho historických památek, a to díky různorodosti kultur a národů, kterými Malta oplývá. Malta je příjemnou volbou, kde se spojí studium angličtiny s dovolenou u moře.

    

Škola

Jazyková škola Cavendish poskytuje již od roku 1983 odbornou přípravu angličtiny studentům všech věkových skupin a národností. Škola se nachází v hlavním městě Valletta, které je plné kultury, restaurací, kaváren a barů. Z Valletty můžete jednoduše cestovat na další zajímavá místa na ostrově, autobusová zastávka je od školy vzdálena jen 3-4 minuty chůze. Po lekcích tak můžete navštívit středověké město Mdina nebo písečné pláže na Maltě anebo můžete také dojít do rušné metropolitní oblasti Sliema, které je odtud vzdáleno přibližně 15 minut.

Cavendish nabízí jazykové kurzy pro dospělé, teenagery a poskytuje i skupinové lekce. Studenti si budou moci procvičit své nově nabyté dovednosti a slovní zásobu v uvolněném a podpůrném prostředí ve třídě. K zajištění zajímavé a interaktivní výuky se používá řada osvědčených učebních materiálů, moderní metodologie a technologie.

Stáhněte si letáček školy s praktickými informacemi a fotogalerií.

Kde školu najdete:

 

Ubytování

Škola má mnoho zkušených ubytovacích pomocníků, kteří jsou vždy k dispozici, aby pomohli studentům s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Studenti mají další podporu sociálních služeb, kteří hovoří několika jazyky (německy, rusky, španělsky, polsky, italsky, čínsky, česky, albánsky) a nabízejí kompletní a důvěrné služby.

Hostitelská rodina

Hostitelé jsou pečlivě vybíráni a kontrolováni, aby bylo zajištěno dodržování vysokých standardů. Při rezervaci sdíleného dvoulůžkového pokoje je nutné, aby byl rezervován oběma studenty současně.

září - červenčervenec - srpen
Dvoulůžkový pokoj + polopenze159 € / týden189 € / týden
Jednolůžkový pokoj + polopenze179 € / týden209 € / týden
Příplatek za samostatnou koupelnu49 € / týden49 € / týden

Rezidenční ubytování

Rezidenční ubytování je k dispozici po celý rok v docházkové vzdálenosti. Jedná se o střešní dvoupokojové apartmá s terasou přímo v budově školy. Pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, TV, topením a telefonem. Snídaně a večeře jsou zahrnuty na vyžádání. K ceně se připočítává ubytovací poplatek ve výši 40 €.

listopad - březenduben - říjen
1 pokojCelé apartmá1 pokojCelé apartmá
za týden410 €750 €545 €990 €
za noc65 €110 €85 €150 €

 

Cena

Kurzy jsou rozděleny do tří sezón:

  • sezóna A: listopad – únor
  • sezóna B: březen – květen a září – říjen
  • sezóna C: červen – srpen

Poplatek za zápis je ve výši 50 EUR, registrační poplatek na ubytování je ve výši 25 EUR a poplatek za studijní materiály činí 47 EUR. Celkem poplatky činí 122 EUR. Tyto poplatky se vztahují na všechny kurzy kromě kurzů pro mladé nebo skupinové rezervace. 

Sezóna ASezóna BSezóna C
General English
20 lekcí + 4 lekce konverzace
180 € / týden210 € / týden230 € / týden
Intensive English
25 lekcí + 4 lekce konverzace
215 € / týden245 € / týden275 € / týden
Business English
25 lekcí + 4 lekce konverzace
215 € / týden245 € / týden275 € / týden

Další kurzy v nabídce: IELTS, Cambridge Exam Course, One to One Tuition, Families & Children, kombinované kurzy

 

Možné pobyty i na delší období. Výsledná cena se vypočítá aktuálním kurzem v den uzavření smlouvy.

Typy kurzů

General English

Kurz všeobecné angličtiny přináší kombinaci lekcí zaměřených na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Určeno pro studenty téměř všech úrovní, kteří chtějí dobrý základ angličtiny v široké škále jazykových oblastí.
Všichni studenti, kteří úspěšně dokončili kurz na Cavendish School of English, obdrží certifikát o dosažení úspěchu v souladu s CEFR (Společný evropský referenční rámec pro jazyky).

Business English

Kurz obchodní angličtiny je určen ke zlepšení každodenní mluvené a psané angličtiny a zejména k podpoře plynulosti obchodní komunikace. Tento kurz zahrnuje obchodní dopisy – dotazy, objednávky, stížnosti atd. Diskutují se situace od generálního managementu až po zábavu obchodních kolegů.

Specializované kurzy

Na přípravu zkoušek IELTS, Cambridge English se zaměřují na podrobné části testu a tím maximalizují šance na úspěšné složení zkoušky.

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na emailu coolagent@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 606769224