Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny - St Paul´s Bay

🇲🇹 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇲🇹 velmi dobře hodnocená jazyková škola 1 lekce angličtiny= 45 minut  FCE certifikát a další zkoušky jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé kousek od pláže angličtina + Malta = skvělá volba Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz  Angličtina na Maltě

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny - St Paul´s Bay

🇲🇹 Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé 🇲🇹

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz 

Angličtina na Maltě

Lokalita

St Paul´s Bay je malá, původně rybářská, vesnička nedaleko hlavního města Malty. Je to krásné  místo plné historie a úchvatné přírody. Můžete se zde procházet po dlouhých promenádách, trávit čas na krásných plážích nebo objevovat místní kavárny a restaurace.

 

Škola

Škola GV Malta English Centre sídlí v St Paul´s Bay v blízkosti pláže. Je to menší rodinná škola s výborným hodnocením studentů, moderním vybavením a kvalifikovanými lektory.

 

Fakta o škole:

 • velmi dobře hodnocená škola
 • moderní vybavení učeben
 • jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé
 • pro studenty od 18 let
 • kvalitní lektoři
 • mezinárodní skladba studentů
 • bohatý volnočasový program

Školu naleznete zde:

 

Podívejte se na video školy: 

 

Ubytování

Ubytování je možné v hostitelských rodinách (1-2 lůžkové pokoje, polopenze nebo plná penze). Možnost ubytování také ve studentských apartmánech (ohledně ceny kontaktujte naši koordinátorku). 

Cena

Ceny jsou uvedeny v EUR za 1 osobu/týden+ zápisné 65 EUR1-3 týdnů4 až 7 týdnů8 a více týdnůléto (24.6.-23.8.)
Standartní kurz angličtiny - 20 lekcí týdně215205175+100
Intenzivní kurz angličtiny - 30 lekcí týdně265255225+100
business angličtina - 20 lekcí týdně350350350+100

Poplatek za studijní materiály činí 50 EUR

Typ

Standartní kurzy angličtiny – 20 lekcí

 • Kurz probíhá od pondělí do pátku.
 • Obsahuje 4 lekce denně.
 • Jedna lekce angličtiny= 45 minut
 • Malé studijní skupiny max. 10 studentů
 • Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka

Intenzivní kurzy angličtiny – 30 lekcí

 • Kurz probíhá od pondělí do pátku.
 • Obsahuje 6 lekcí denně
 • Jedna lekce angličtiny= 45 minut
 • Malé studijní skupiny max. 10 studentů
 • Kurz je možno absolvovat po celý rok s jakoukoli úrovní jazyka
 • Jazykový pobyt od 18 let

Business English– 20 lekcí

 • Kurz probíhá od pondělí do pátku.
 • Obsahuje 20 lekcí business angličtiny týdně
 • Jedna lekce angličtiny= 45 minut
 • Malé studijní skupiny max. 10 studentů
 • Úroveň angličtiny – středně pokročilá
 • Jazykový pobyt od 21 let

  Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420776085144 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz , ráda Vám se vším poradí 🙂.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?