Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery - St. Paul's Bay (12 - 17 let)

🇲🇹Kurz angličtiny pro teenagery – St. Paul’s Bay🇲🇹 12 – 17 let Zlepšete si angličtinu v teple na Maltě. Angličtina je na ostrově oficiálním jazykem! Představte si, že se budete učit anglicky na nádherném ostrově s kymácejícími se palmami, krásnými plážemi a lákavými vodami Středomoří, což vše přispívá k nezapomenutelné letní dovolené. Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku…

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery - St. Paul's Bay (12 - 17 let)

🇲🇹Kurz angličtiny pro teenagery – St. Paul’s Bay🇲🇹

12 – 17 let

Zlepšete si angličtinu v teple na Maltě.
Angličtina je na ostrově oficiálním jazykem!

Představte si, že se budete učit anglicky na nádherném ostrově s kymácejícími se palmami, krásnými plážemi a lákavými vodami Středomoří, což vše přispívá k nezapomenutelné letní dovolené.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Lokalita

Malta je místem pohody, příjemného subtropického podnebí s křišťálově modrou vodou a prázdninovou atmosférou.  Na Maltě se nachází taktéž mnoho historických památek, a to díky různorodosti kultur a národů, kterými Malta oplývá. Malta je příjemnou volbou, kde se spojí studium angličtiny s dovolenou u moře.

 

Škola

Jazyková škola Sprachcaffe se postará o zábavnou formu učení jazyka v prázdninovém prostředí. Škola se nachází v živé vesnici Bugibba a kousek od kampusu najdete krásné zahrady a přístup na pláže k moři. Učebny  jsou světlé, prostorné a plně klimatizované. Student i mají přístup k učebním materiálům. Součástí školy je společenská místnost určena pouze pro studenty školy.

Oblast St. Paul’s Bay je prázdninovým letoviskem, kde není o zábavu nouze! Naučíte se zde anglicky, poznáte jedinečnou kulturu ostrova a zažijete cestovní i jazykové dobrodružství! 🙂

Výhody účasti na jazykovém kurzu Sprachcaffe:

 • jazykové programy jsou dokonalým doplňkem učení se o prázdninách
 • naučíte se jazyk od zkušených učitelů a rodilých mluvčích
 • interaktivní používání jazyka – např. diskuse, hraní rolí a shlédnutí nejnovějších filmů
 • škola nabízí pestrý a vhodný program pro každého dle věku
 • vyškolené členy týmu školy lze kontaktovat 24/7

 

Ubytování

Škola nabízí dvě varianty ubytování.

RESIDENCE: Po celou dobu pobytu budete vídat spolužáky a i studenty z jiných tříd. Je možné využívat školních prostor včetně bazénu a volejbalového hřiště.

 • tří nebo dvou lůžkové pokoje
 • plná penze
 • soukromá koupelna, TV, telefon, internet (za poplatek)
 • 5 min chůze od školy

Cena

Nástupní termíny pro rok 2024:

 • 30.6., 7.7., 14.7., 21.7., 28.7., 4.8., 11.8., 18.8., 

Ceny balíčkůSezóna C
2 týdnyKaždý týden navíc
Rezidence - 3-lůžkový pokoj ***1 850 €900 €
Rezidence - 3-lůžkový pokoj ****2 290 €1 120 €
Cenový balíček zahrnuje:

 • Standardní kurz, Standardní Leisure program
 • vyzvednutí z letiště a transfer na letiště
 • ubytování s jídlem
 • exkurze
 • supervize od koordinátorů

Možné příplatky:

 • Intenzivní kurz: 50 €/týden
 • Intenzivní Fun Pack Leisure program: 70 €/týden

 

Typ

Standard course (20h týdně):

Dokonalý kompromis mezi učením se jazyka a užíváním si volného času. Čtyři lekce za den zaručují efektivní učení, zatímco odpoledne zůstává volné pro mimoškolní aktivity. Kurz přináší kombinaci lekcí zaměřených na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Určeno pro studenty téměř všech úrovní, kteří chtějí dobrý základ angličtiny v široké škále jazykových oblastí. Ve třídě je pouze 10 studentů.

Intensive course (30h týdně):

V rámci intenzivního kurzu je kladen větší důraz na učení, takže zbývá méně volného času pro mimoškolní aktivity. Šest denních lekcí vám pomůže dosáhnout efektivního pokroku za mnohem kratší dobu. Kurz přináší kombinaci lekcí zaměřených na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Určeno pro studenty téměř všech úrovní, kteří chtějí dobrý základ angličtiny v široké škále jazykových oblastí. Ve třídě je pouze 10 studentů.

Pokud chcete věnovat jazykový pobyt jako dárek, využijte naše dárkové certifikáty. Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144  

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?