Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery – San Diego (13 -17 let)

🇺🇸 Kurz angličtiny – San Diego 🇺🇸 98% studentů by školu doporučilo svým známým přes 50 let zkušeností s výukou pro studenty od 13-17 let pro začátečníky i pokročilé škola se nachází v centru San Diega Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 Jazykový pobyt v USA

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery – San Diego (13 -17 let)

🇺🇸 Kurz angličtiny – San Diego 🇺🇸

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Jazykový pobyt v USA

Lokalita

San Diego je přímořské město v americkém státě Kalifornie nacházející se na jihozápadním pobřeží Spojených států. Je to druhé největší město v Kalifornii a osmé největší město ve Spojených státech. San Diego je dnes sídlem amerického námořnictva, má přímořské podnebí a spoustu nádherných pláží. Najdete v něm mnoho architektonických památek, divadel, muzeí, ale i kavárenští a nákupní milovníci si zde přijdou na své.

kurz angličtina

Škola

Jazyková škola LSI Education  se nachází v samém srdci San Diega. Slavná San Diego Zoo, Symphony Hall a San Diego Bay jsou v pěší vzdálenosti. Samotná škola sídlí v moderní budově s moderním vybavením včetně počítačové učebny s bezplatným připojením na internet.

Proč studovat na jazykové škole LSI Education?

 • max. počet studentů ve třídě je 16
 • inovativní forma výuky
 • od začátečníků po pokročilé studenty
 • bohatý odpolední  a večerní program
 • certifikát o absolvování kurzu
 • min. pobyt od 1 týdne

Školu najdete zde:

Ubytování

Studenti jsou ubytování v hostitelských rodinách ve dvou-lůžkových pokojích se sdíleným soc. zařízením. Studenti mají k dispozici plnou penzi (3 jídla denně).

Nezávazná kalkulace

Cena

Ceny jsou uvedeny v USD1 týden
školné+ ubytování s plnou penzí - zimní sezona1280
školné+ ubytování s plnou penzí -letní sezona1340
pojištění30
transfér z letiště (1 cesta)145
registrační poplatek (hradí se 1x za pobyt )
175

Cena zahrnuje:

 • úvodní test a orientaci
 • kurzy angličtiny  (20 lekcí týdně)
 • učební materiály
 • ubytování v rezidenci školy s plnou penzí
 • odpolední program (4 x  odpolední nebo večerní aktivity+1 celodenní výlet o víkendu)
 • certifikát o absolvování kurzu

 

Začátky kurzů 2023  Zimní sezóna: 3.1.,10.1.,18.1.,24.1.,31.1.,7.2.2023 Letní sezóna: 26.6.,3.7.,10.7.,17.7.,24.7.,31.7.2023  

Typ

General English ( 20 lekcí týdně) Jde o všeobecný kurz angličtiny, kde se klade důraz na všechny 4 oblasti jazyka – konverzace, poslech, čtení, psaní. Cílem je rychlé a efektivní zlepšení jazykových schopností. Velký důraz je kladen i na to, aby výuka studenty bavila.

 • počet lekcí: 20 lekcí týdně, 1 lekce = 50 minut
 • min. doba pobytu : 1 týden
 • úroveň: A1-C1

 

Nezávazná kalkulace

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 Ráda vám se vším pomůže a doporučí vhodný jazykový pobyt dle vašich představ.

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?