Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery - Londýn (14-17 let)

🇬🇧Kurz angličtiny pro teenagery – Londýn🇬🇧 14-17 let Double-deckery, červené telefonní budky, London Eye, Big Ben a spousta kamarádů z celého světa…to všechno dohromady slibuje COOL zážitky! A k tomu angličtina – takovou formou, že si ani nevšimnete, že se učíte 😉. Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144   

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery - Londýn (14-17 let)

🇬🇧Kurz angličtiny pro teenagery – Londýn🇬🇧

14-17 let

Double-deckery, červené telefonní budky, London Eye, Big Ben a spousta kamarádů z celého světa…to všechno dohromady slibuje COOL zážitky! A k tomu angličtina – takovou formou, že si ani nevšimnete, že se učíte 😉.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

London_free time_SC London_Trafalgar_SC London_free time2_SC London_free time3_SC

Lokalita

Škola se nachází na zeleném předměstí Londýna, v Ealingu, kterému se někdy říká „královna předměstí“. Důležité ale je, že se jedná o velmi bezpečnou lokalitu. Přesto je to do centra Londýna pouhých 20 minut cesty. Stejně dlouhá je cesta na letiště Heathrow.

V okolí školy je mnoho obchodů a kaváren. Zhruba 5-10 minut chůze je obchodní centrum se vším, co si jen člověk může přát.

Škola

Školu najdete v typické viktoriánské budově v centru Ealingu. Krom tříd je ve škole volnočasová místnost, kuchyňka, malá knihovna a malá zahrádka s posezením. Studenti mají také přístup na internet jak přes Wi-fi, tak na několika stolních počítačích. Na nástěnkách ve škole se studenti vždy dozví, co se chystá ve volném čase.

Mnohé z kurzů pro teenagery se konají v oddělené budově určené pouze pro juniorské kurzy.

Průměrný věk studentů: 16,8.

Ubytování

Hostitelské rodiny:

 • skvělý způsob, jak poznat život obyčejných Britů
 • příležitost ke konverzaci s rodilými mluvčími
 • 2- lůžkové pokoje
 • plná penze (oběd formou balíčku, teplé večeře)
 • vzdálenost od školy je 15-35 minut pěšky nebo místní dopravou

London_residence_SC London_host family_SC

Cena

Nástupní termíny - Individuální Juniorské jazykové kurzy - Londýn

Nástupní termíny 2024
(příjezd neděle, odjezd sobota, kurz začíná v pondělí)
Sezóna A: 14.1., 21.1., 28.1., 4.2., 11.2.,
Sezóna B: 17.3., 24.3., 31.3., 7.4., 19.5., 26.5., 6.10., 13.10., 20.10., 27.10., 3.11.
Sezóna C: 23.6. až 1.9.

Ceník - Individuální Juniorské jazykové kurzy - Londýn

Ceny v GBPSezona ASezona BSezona C
Jazykový kurz s ubytováním1 týdenkaždý týden navíc1 týdenkaždý týden navíc2 týdnykaždý týden navíc
Hostitelská rodina / plná penze / 2-lůžkový pokoj 815
7108357301 621758

 

Cena zahrnuje: 

 • zápisné
 • vstupní test
 • jazykový kurz v rozsahu 20(příplatek za intenzívny kurz v rozsahu 30 lekcí týdne +80 GBP/ týden)
 • vybrané učebnice
 • závěrečný certifikát
 • ubytování s plnou penzí podle výběru
 • dohled koordinátora (mluvícího anglicky)
 • různé volnočasové aktivity (příklad programu) podle pokynů organizátora (muzea, sport, karaoke, disko, studentské party, bowling atd.) – při 2-týdenních pobytech 1 celodenní exkurze a 2 půldenní, při 3-týdenních pobytech 2 celodenní exkurze a 3 půldenní exkurze + volnočasové aktivity ve škole a v přilehlém parku
 • tričko školy

Pro přihlášení stačí odeslat vyplněnou přihlášku emailem či poštou našim koordinátorkám, o vše ostatní se postaráme. A protože máme se zahraničními pobyty již více než 20 let zkušeností, rádi poradíme s výběrem typu kurzu i lokality a zodpovíme všechny vaše dotazy. Pokud chcete věnovat jazykový pobyt jako dárek, využijte naše dárkové certifikáty.

Typ

Všeobecný kurz angličtiny – 20 lekcí/týdenkompletni servis

Jedná se o všeobecný kurz angličtiny, kde je kladen důraz na všechny 4 oblasti jazyka – mluvení, poslech, čtení i psaní. Cílem je rychlé a efektivní zlepšení jazykových schopností. Stejně důležité ale je, aby výuka studenty bavila.

 • začátek: každé pondělí, kromě svátků
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně / 1 lekce 45 minut
 • úroveň: A1-C1

Intenzivní kurz angličtiny-30 lekcí/týden

Jedná se o rozšíření všeobecného kurzu a další 2 lekce denně. Studenti mají více prostoru k procvičování a posun v jazyce je ještě rychlejší.

 • začátek: každé pondělí, kromě svátků
 • počet lekcí: 30 lekcí týdně / 1 lekce 45 minut
 • úroveň: A1-C1
 • tato varianta je dostupná pouze v hlavní sezoně

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144  

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?