Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery – Bournemouth (9 -17 let)

🇬🇧 Kurz angličtiny – Bournemouth 🇬🇧 kvalitní škola v moderním zázemím a tradicí už od roku 1983 bohatý odpolední program, dozor zástupců školy = maximální bezpečí pro vaše děti škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 15 spolužáků angličtina u moře pro studenty od 9 -17 let pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku…

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery – Bournemouth (9 -17 let)

🇬🇧 Kurz angličtiny – Bournemouth 🇬🇧

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224

Jazykový kurz pro mládež u moře

Lokalita

Město Bournemouth se nachází na jihozápadě Anglie, v regionu zvaném Dorset. od Londýna je vzdáleno cca 2 hodiny. Žije zde zhruba 200 000 obyvatel a je tedy největším městem v Dorsetu. Toto území je známé pro své krásné písečné pláže, nádherné pobřeží a ještě hezčí přírodu . Samotné Bournemouth je mimo jiné známé jako studentské město se spousty historických budov, malebných kaváren a  romantických zákoutí.

Škola

Škola Cavendish School of English, která byla založena jako jazyková škola pro výuku angličtiny v roce 1983, se nachází ve třech elegantních viktoriánských budovách v krásném zeleném předměstí Bournemouth na jižním pobřeží Anglie. Budovy i zahrady školy  byly nedávno modernizovány a zrekonstruovány a jsou ideálním místem pro studium studentů v uvolněné, přátelské a neformální atmosféře.

Klidná rezidenční čtvrť, kde se škola nachází, nabízí bezpečné a klidné studijní prostředí. Centrum města je vzdáleno pouhých 5 minut chůze, stejně tak jako mnoho atrakcí Bournemouth včetně pláží je také v pěší vzdálenosti od školy.

Školu najdete zde:

 

Ubytování

Ubytování je možné v hostitelských rodinách ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí. Rodiny jsou vzdáleny od školy cca 30 minut veřejnou  dopravou.

Další možností ubytování je rezidence školy, která je od školy vzdálená cca 10 minut. Pokoje mají vlastní koupelnu a WiFi, nabízí se plná penze. Rezidenční ubytování je možné pouze během léta.

Ubytování je od neděle do soboty.

Nezávazná kalkulace

 

Cena

Ceny jsou uvedeny v GBP
Cena je za jazykový kurz + ubytování
nástupní termíny a věk studenta1 týden
Standartní kurz (20 lekcí/týden), ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí25.6.-9.9.2023
9-17 let
795
Standartní kurz (20 lekcí/týden), ubytování v rezidenci školy s plnou penzí25.6.- 26.8.2023
10 -17 let
795
Intenzivní kurz (22,5 lekcí/týden), ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí9.7.-5.8.2023
810
Premium kurz (22,5 lekcí/týden), ubytování v rezidenci školy s plnou penzí6.8.- 19.8.2023
810

* v ceně je vyzvednutí studenta školním autobusem z hostitelské rodiny 4x denně

Příplatky:

 • ubytování v rezidenci – vratný depozit 80 GBP + vratná záloha na klíč 20 GBP (platí se na místě)
 • transfér z/na letiště Heathrow +35 GBP / jedna cesta
 • v termínech 9.7.,16.7. a 23.7. 2023 je příplatek +35 GBP/týden

Cena zahrnuje:

 • zápisné
 • vstupní test
 • jazykový kurz  dle výběru v rozsahu 20 lekcí týdně/ 22,5 lekcí týdně
 • jízdenku na veřejnou dopravu (standartní kurz) nebo vyzvednutí studenta z hostitelské rodiny (prémium kurz)
 • vybrané učebnice
 • závěrečný certifikát
 • ubytování s plnou penzí dle výběru
 • dohled koordinátora (anglicky hovořícího)
 • různé volnočasové aktivity podle pokynů organizátora

Typ

Standartní  kurz angličtiny – 20 lekcí/týden

Jde o všeobecný kurz angličtiny, kde se klade důraz na všechny 4 oblasti jazyka – konverzace, poslech, čtení, psaní. Cílem je rychlé a efektivní zlepšení jazykových schopností. Velký důraz je kladen i na to, aby výuka studenty bavila.

 • počet lekcí: 20 lekcí týdně, 1 lekce = 45 minut
 • min. doba pobytu : 1 týden
 • úroveň: A1-C1

Premium kurz angličtiny- 22,5 lekcí/týden

Jde o rozšíření všeobecného kurzu. Studenti mají více prostoru k procvičování a posun v jazyce je ještě rychlejší.

 • počet lekcí: 22,5lekcí týdně, 1 lekce = 45 minut
 • min. doba pobytu : 1 týden
 • úroveň: A1-C1

 

Nezávazná kalkulace

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420606769224 

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

Jazykový kurz v Kanadě? Žádný problém – přečti si rozhovor s Katkou…

Jazykové kurzy v Kanadě jsou stále mezi studenty populárnější… a není divu! Dnes jsme trochu vyzpovídali Katku a dozvěděli jsme se její zkušenosti s pobytem v Kanadě:-) Můžeš se nám ve stručnosti představit?Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi pětadvacet let a bydlím v Praze. Aktuálně jsem začala učit nazákladní škole první stupeň a ještě studuji poslední rok na výšce. A proč jsi se…

7 listopadu, 2023 | Jazykové kurzy v zahraničí

„Učitelé byli skvělí. Přišlo mi, že v Anglii byli všichni hrozně milí“ – přečti si rozhovor s Monikou

Ahoj, můžeš nám říct něco o sobě?Ahoj, jmenuji se Monika, jsem z Brna, studuji umělecké gymnázium a je mi 18 let. V budoucnubych chtěla studovat v zahraničí herectví a tohle léto jsem odjela na jazykový kurz do Bournemouthv Anglii na 4 týdny. Proč jsi se rozhodla vycestovat do zahraničí na jazykový kurz?Já jsem dlouho chtěla vycestovat. Původně jsem chtěla vycestovat teda…

Stále pro vás objevujeme nové možnosti – novinky z veletrhu ICEF Berlín

Jako každým rokem se COOLAGENT zúčastnil veletrhu ICEF v Berlíně, abychom pro vás zajistili nové možnosti cestování a vzdělávání se. Kolegyně Markéta s Šárkou se osobně setkaly s mnoha zástupci zahraničních škol a agentur snad ze všech koutů světa a opravdu se máte na co těšit 🙂 ICEF Berlín je každoroční a největší mezinárodní veletrh jazykových škol a agentur, letos se konal už…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?