Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kurz angličtiny pro teenagery – Bournemouth (9 -17 let)

🇬🇧 Kurz angličtiny – Bournemouth 🇬🇧 kvalitní škola v moderním zázemím a tradicí už od roku 1983 bohatý odpolední program, dozor zástupců školy = maximální bezpečí pro vaše děti škola s malým počtem studentů – maximálně budete mít 15 spolužáků angličtina u moře pro studenty od 9 -17 let pro začátečníky i pokročilé Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku…

Nezávazná poptávka
Kurz angličtiny pro teenagery – Bournemouth (9 -17 let)

🇬🇧 Kurz angličtiny – Bournemouth 🇬🇧

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144

Jazykový kurz pro mládež u moře

Lokalita

Město Bournemouth se nachází na jihozápadě Anglie, v regionu zvaném Dorset. od Londýna je vzdáleno cca 2 hodiny. Žije zde zhruba 200 000 obyvatel a je tedy největším městem v Dorsetu. Toto území je známé pro své krásné písečné pláže, nádherné pobřeží a ještě hezčí přírodu . Samotné Bournemouth je mimo jiné známé jako studentské město se spousty historických budov, malebných kaváren a  romantických zákoutí.

Škola

Škola Cavendish School of English, která byla založena jako jazyková škola pro výuku angličtiny v roce 1983, se nachází ve třech elegantních viktoriánských budovách v krásném zeleném předměstí Bournemouth na jižním pobřeží Anglie. Budovy i zahrady školy  byly nedávno modernizovány a zrekonstruovány a jsou ideálním místem pro studium studentů v uvolněné, přátelské a neformální atmosféře.

Klidná rezidenční čtvrť, kde se škola nachází, nabízí bezpečné a klidné studijní prostředí. Centrum města je vzdáleno pouhých 5 minut chůze, stejně tak jako mnoho atrakcí Bournemouth včetně pláží je také v pěší vzdálenosti od školy.

Školu najdete zde:

 

Ubytování

Ubytování je možné v hostitelských rodinách ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí. Rodiny jsou vzdáleny od školy cca 30 minut veřejnou  dopravou.

Další možností ubytování je rezidence školy, která je od školy vzdálená cca 10 minut. Pokoje mají vlastní koupelnu, jedná se o 1-lůžkové pokoje. Samozřejmostí je WiFi v rezidenci i ve škole, nabízí se plná penze. Rezidenční ubytování je možné pouze během léta.

Ubytování je od neděle do soboty.

Nezávazná kalkulace

 

Cena

Ceny jsou uvedeny v GBP
Cena je za jazykový kurz + ubytování
nástupní termíny a věk studenta1 týden
Standartní kurz (20 lekcí/týden), ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí23.6.-7.9.2024
8-17 let
819
Standartní kurz (20 lekcí/týden), ubytování v rezidenci školy s plnou penzí23.6.- 24.8.2024
10 -17 let
859
Intenzivní kurz (22,5 lekcí/týden), ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí9.7.-18.8.2024
859
Intenzivní kurz (22,5 lekcí/týden), ubytování v rezidenci s plnou penzí9.7.-18.8.2024
919

* v ceně je vyzvednutí studenta školním autobusem z hostitelské rodiny 4x denně

Příplatky:

 • ubytování v rezidenci – vratný depozit 80 GBP + vratná záloha na klíč 20 GBP (platí se na místě)
 • transfer z/na letiště Heathrow +35 GBP / jedna cesta
 • v termínech 7.7.,14.7. a 21.7. 2024 je příplatek +35 GBP/týden

Cena zahrnuje:

 • zápisné
 • vstupní test
 • jazykový kurz  dle výběru v rozsahu 20 lekcí týdně/ 22,5 lekcí týdně
 • jízdenku na veřejnou dopravu (standartní kurz) nebo vyzvednutí studenta z hostitelské rodiny (prémium kurz)
 • vybrané učebnice
 • závěrečný certifikát
 • ubytování s plnou penzí dle výběru
 • dohled koordinátora (anglicky hovořícího)
 • různé volnočasové aktivity podle pokynů organizátora

Typ

Standartní  kurz angličtiny – 20 lekcí/týden

Jde o všeobecný kurz angličtiny, kde se klade důraz na všechny 4 oblasti jazyka – konverzace, poslech, čtení, psaní. Cílem je rychlé a efektivní zlepšení jazykových schopností. Velký důraz je kladen i na to, aby výuka studenty bavila.

 • počet lekcí: 20 lekcí týdně, 1 lekce = 40 minut
 • min. doba pobytu : 1 týden
 • úroveň: A1-C1

Premium kurz angličtiny- 22,5 lekcí/týden

Jde o rozšíření všeobecného kurzu. Studenti mají více prostoru k procvičování a posun v jazyce je ještě rychlejší.

 • počet lekcí: 22,5lekcí týdně, 1 lekce = 40 minut
 • min. doba pobytu : 1 týden
 • min. věk – 16-18 let
 • úroveň: A1-C1

 

Nezávazná kalkulace

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Šárku na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420776085144 

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

29 května, 2024 | Au Pair USA, Uncategorized

Au Pair – superhrdin(k)a pro rodiny s dětmi

Snad každý Čech nebo Češka zná ve svém okolí někoho, kdo byl na Au Pair, tedy na kulturně výměnném pobytě, kde se stává členem či členkou hostitelské rodiny. Jde o elegantní a velmi oblíbenou možnost mladých lidí, jak s trochou nadsázky zkompletovat hattrick – vyrazit do zahraničí, poznat nové přátele na celý život a ještě si u toho vydělat.  Přemýšlíš…

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?