Kurz angličtiny – Kapské město

     Nesmírná krása přírody, rychlé tempo a zářivá světla velkolepého centra splývají právě tady, ve městě na poloostrově omývaném Atlantickým oceánem.

11_slunceRazitko Jaz kurz razítko SK thumbup-01lal-cpt-leisure-cape-point-day-2-10

Lokalita

Kapské město, často označované za jedno z nejkrásnějších měst světa, nabízí neomezené možnosti. Město samotné se nachází na pobřeží oceánu a je obklopené neuvěřitelnou Stolovou horou a zelenými údolími. Kapské město je rozmanitou směsí kultury, přírody a moderního života velkoměsta.

Zábavu si každý najde ve Waterfront – nákupním ráji, party zóně prominentů, středisku milovníků jídla a oblíbeném místě pro trávení volného času.

Nesmírná krása přírody, rýchlé tempo a zářivá světla velkolepého centra splývají právě tady, ve městě na poloostrově omývaném Atlantickým oceánem. Kapské město nabízí pro každého něco, nezáleží na vkusu.

lion_smallhills_smalljpg sea_small

 

Škola

Škola se nachází v krásném prostředí v oblíbené části  Sea Point v Kapském městě a nabízí Vám skvělou možnost na zdokonalení angličtiny, ale i prozkoumání místních turistických atrakcí, které můžete najít jen kousek od školy samotné.
Škola se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže a 10 minut chůze od centra. V okolí školy můžete najít mnoho restaurací, obchodů, hospůdek a podniků, kde se můžete setkávat s Vašimi novými spolužáky. Vyučování probíhá ve světlých, klimatizovaných učebnách, kde se denně vyučuje všeobecná angličtina spolu s volitelnými předměty, které Vám pomůžou lépe poznat a porozumět životnímu stylu Afričanů.

Využijte svůj volný čas naplno a zapojte se do různých aktivit, navštivte bleší trh, africké safari a přineste si domů množství suvenýrů a vzpomínek. Ubytujte se v pravé africké rodině a prožijte nezapomenutelné chvíle.

lal-cpt-leisure-446lal-cpt-school-2015-classroom-40a5543-1lal-cpt-leisure-surfing-01

 

 

Ubytování

Cena

Ceník kurzů

Cena zahrnuje:

 • kurzkalahari-landscape-and-camelthorn-in-veld-at-sunset-kalahari-gemsbok-national-park-south-africa
 • učebnice
 • free wi-fi
 • ubytování
 • vstupní test a průběžné hodnocení
 • certifikát o absolvování kurzu
 • volný přístup na Online Languages


Za příplatek nabízíme:

 • transfer na letiště
 • výlety, sportovní, kulturní aktivity
 • zkoušky

Typy kurzů

 • Kurz všeobecné angličtiny

  Jde o standartní kurz angličtiny, který je vhodný pro kandidáty, kteří si chtějí zlepšit svojí angličtinu a zároveň si užít prázdniny s množstvím volného času. V rámci kurzu budete probírat psaní, čtení, poslech a taktéž gramatiku a slovní zásobu.

 • Kurz intenzivní angličtiny


  Intenzivní jazykový kurz je ideální pro kandidáty, kteří mají větší ambice v rámci zlepšování svojí angličtiny. Oproti standartnímu kurzu je přidaných 10 lekcí týdně. Během tohoto kurzu si zlepšíte svojí hovorovou i psanou angličtinu a zvětšíte si slovní zásobu. Díky většímu počtu hodin budete mít možnost více komunikovat v angličtině a vyzkoušet si mnoho modelových situací ze života.

 • Kurz všeobecné angličtiny + *Premium kurz

  Kombinace 20 lekcí základního kurzu, kde se ve třídě nachází 12 až 15 studentů a 10 lekcí Premium kurzu, kde budete ve třídě pouze s dalšími 5 studenty, takže Vaše práce s rektorkou a angličtinou bude intenzivnější. Díky 10ti lekcím navíc si budete moct osvojit vědomosti, které se naučíte na základním kurzu.

 • Kurz všeobecné angličtiny + Business angličtina

  Kurz zahrnuje 20 lekcí všeobecné angličtiny, kde si zlepšíte svoji úroveň angličtiny a kde si procvičíte psaní a komunikaci v angličtině při běžných situacích a 10 lekcí Business angličtiny, kde se naučíte komunikovat ve specifických situacích a značně si rozšíříte slovní zásobu. V rámci kurzu se budete učit nejen z učebnic,ale projdete si i reálné situace, díky kterým získáte větší jistotu v angličtině.

 • Jiné

  Škola v Kapském městě nabízí více speciálně zaměřených kurzů jako je angličtina pro marketing, právnická angličtina, případně kurz angličtiny spojený se Safari – pokud máte dobrodružného ducha.

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku na emailu jarka@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).