JUNIOR kurzy angličtiny + UMĚNÍ

kompletni servis

Zavřete oči a představte si svůj letní jazykový pobyt v zahraničí. Co vidíte? Mladé, akční lidi, kteří se baví a zároveň si zlepšují úroveň cizího jazyka? Tak potom jsou tyto Students_TH_generalpobyty určené právě pro Vás. Teenagerské kurzy jsou vhodné pro mladé studenty, kteří chtějí strávit léto ve společnosti vrstevníků a zdokonalovat se v cizím jazyce nejen ve škole, ale hlavně při různých aktivitách, výletech, exkurzích apod.

Pro umělecké duše, budoucí herce, tanečníky, fotografy či režiséry máme též to „pravé ořechové“. Vyzkoušejte si natočit svůj první krátký film, zahrajte si vysněnou roli nebo se zdokonalte v hip-hopu. Udělejte nádherné záběry v Grand Canonu a naučte se ty nejnovější kulinářské vychytávky. To všechno můžete najít a zažít v campech s COOLAGENT.

Lokalita

Mission Viejo, Kalifornia

Cinema Camp, Acting Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA
Cinema and Acting Camp se nachází v srdci Orange County, který je ikonou světových surfařských míst. Krásná a klidná komunita Mission Viejo je jedním z nejbezpečnějších míst v Kalifornii obklopené mohutnými horami a jen minutu od oceánu.

Las Vegas, Nevada, USA

Škola

California State University
Cinema and Acting Camp se nachází v California State University, Fullerton
(CSUF), která byla založena v roce 1957 a postupně se z ní stala nějvětší všestranná univerzita v Californii. Krásný kampus o rozloze 236 akrů se nachází ve vzkvétajícím městě Fullerton v severní části Orange County, přibližně 25 mil od centra Los Angeles.

 

Ubytování

V rezidencích nebo hostitelské rodině se stravou.

Cena

Ceník - Filmový Camp (Cinema camp), Mission Viejo, Kalifornia, USA

Nástupní termínyceny v USD
21.06.2015 - 11.07.20153 915
05.07.2015 - 25.07.20153 915
12.07.2015 - 01.08.20153 915

Cena zahrnuje

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, 8 lekcí filmové produkce týdně, zapůjčení kamery a ostatního vybavení, finální DVD z natáčení, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve více lůžkových pokojích v rezidenci, plná penze, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Los Angeles International Airport (LAX), volnočasové aktivity a exkurze: promítaní filmů, Hollywood, Beverly Hills, tvorba filmů, Warner Bros studio, Sony/MGM, Paramount studio, Universal studios, rozlučková party. Disneyland – volitelné.

Ceník - Herecký Camp (Acting camp), Mission Viejo, Kalifornia, USA

Nástupní termínyceny v USD
21.06.2015 - 11.07.20153 915
12.07.2015 - 01.08.20153 915

Cena zahrnuje

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, 10 lekcí herectví týdně vedené zkusenými instruktory, finální DVD z představení, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve více lůžkových pokojích v rezidenci, plná penze, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Los Angeles International Airport (LAX), volnočasové aktivity a exkurze: Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica a Venice Beach, prohlídka místních divadel, vstupné do 2 divadel na živé představení, Universal Studios, rozlučková party.

Ceník - Fotografický Camp (Photography camp), Las Vegas, Nevada, USA

Nástupní termínyceny v USD
28.06.2015 - 18.07.20153 060
12.07.2015 - 01.08.20153 060

Cena zahrnuje

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, 10 lekcí fotografování týdně, týdenní focení, využívání digitální tmavé komory, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve 2-lůžkových pokojích v hostitelské rodině, polopenzi přes týden, snídani o víkendu, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Las Vegas McCarran (LAS), volnočasové aktivity a exkurze: prohlídka profesionálních fotogalerií, prohlídka Las Vegas, Grand Canyon, nakupování v Outletech, návštěva známé Fremont Street, rozlučková párty, fotografování v Las Vegas, Údolí ohně, Mt. Charlestone, Grand Canyon, Zion National park.

 

Typy kurzů

Filmový Camp (Cinema camp), Mission Viejo, Kalifornia, USA, od 16+ let

Tento program zasvětí studenty do tajů vzrušujícího procesu výroby krátkého filmu. Lektoři spolupracují i s instruktory, režiséry a techniky z Kolumbijské univerzity, kteří pracovali na vícerých Holywoodských produkcích, zahrnujících projekty s Georgem Lucasem a Rayem Liottem. Hollywoodští znalci naučí studenty, jak napsat dobrý krátký filmový scénář a nakreslit základní náčrty k filmu. Účastníci se též naučí pracovat s kamerou a mohou si zlepšit svoje zručnosti s „umístěním“ záběru. Po natáčení si studenti pomáhají a upravují svoje záběry, přidávají různé efekty a nakonec je prezentují před ostatními studenty. Studenti též nakouknou do zákulisí scén filmového průmyslu, navštíví vícero filmových studií a jiné fascinující součásti související se zábavním průmyslem. Lekce se konají v pěkném prostředí Saddleback College a studenti jsou ubytovaní v atraktivní rezidenci blízko campusu. Výuka je též každý den obohacená 3 lekcemi vedenými zkušenými instruktory nebo experty na filmovou historii. V neposlední řadě se studenti mohou těšit na prohlídku Hollywoodu a mohou též potkat různé filmové hvězdy ve známém Hollywood&Highland complex – domově filmových Oscarů.

 Herecký Camp (Acting camp), Mission Viejo, Kalifornia, USA, od 15+ let

Vydejte se do Hollywoodu, domova slavných hvězd a prožijte svoje herecké sny v letním hereckém campu v Kalifornii. Tento 3-týdenní program v prostředí překrásného campusu Saddleback college poskytuje ideální předpoklad pro zdokonalení Vašeho hereckého stylu pod vedením zkušených učitelů z Hollywoodské bezkonkurenční herecké komunity. Potkáte se s množstvím jiných studentů z celého světa, se kterými si budete trénovat výslovnost, pohybové projevy, charakterové analýzy, improvizaci, vývoj postavy a reakci na další postavy na scéně. Program zahrnuje denní herecké kurzy, prohlídku Hollywoodu a Universal studia, prohlídku zákulisních scén v místních divadlech a 2 představení živé produkce v divadlech v Los Angeles. Po dobu dopolední výuky si budete zlepšovat svoji angličtinu, slovní zásobu a plynulost v komunikaci. Lekce jsou vedené vysoce kvalifikovanými učiteli. Ubytování je v rezidenci blízko školy. Jako perfektní suvenýr si přinesete domů DVD se svým finálním představením.

 Fotografický Camp (Photography camp), Las Vegas, Nevada, USA, od 15+ let

Zlepšíte si svoji techniku fotografování a naučíte se, jak vytvořit výborné digitální záběry po dobu tohoto fotografického campu, který se koná v jednom z nejvíce vzrušujících míst Ameriky – Las Vegas. Naši instruktoři Vás naučí základní pravidla kompozici, světel a jak vytěžit co nejvíc z objektu. Potom si prohlédnete známý Las Vegas Strip a Nevadskou nádhernou pouštní scenérii, kde si můžete procvičit a zdokonalit svoje techniky. Víkendové focení v Grand Canyonu Vám poskytne možnost vyfotografovat jedny z nejznámějších a nejpůsobivějších přírodních zázraků. Týdenní setkání v digitální tmavé komoře, kde využíváním speciálního softwaru, uděláte svoje fotografie ještě lepší, než mohou být, Vám pomůžou ohromit všechny na závěrečné prezentaci. Studenti by si měli přinést vlastní fotoaparáty. Pokud je nemají k dispozici, je možné zajistit zapůjčení fotoaparátu za příplatek na vyžádání. Tento pobyt zahrnující různé výlety a fotografování v nádherné přírodě přinese Vaši lásku k fotografii na novou úroveň.