JUNIOR kurzy angličtiny + SPORT

Zavřete oči a představte si svůj letní jazykový pobyt v zahraničí. Co vidíte? Mladé, akční lidi, kteří se baví a zároveň si zlepšují úroveň cizího jazyka?

Tak potom jsou tyto pobyty určené právě pro Vás. Teenagerské kurzy jsou vhodné pro mladé studenty, kteří chtějí strávit léto ve společnosti vrstevníků a zdokonalovat se v cizím jazyku nejen ve škole, ale hlavně během různých aktivit, výletů, exkurzí apod.

Pro sportovce a ty, kteří preferují trávit volný čas aktivně nabízíme speciální kurzy zaměřené na různé sporty. Surfujte ve slunné Kalifornii, zdokonalte si „backhand“ či „forehand“ v Tennessee, přelezte jeden z nejnavštěvovanějších národních parků Great Smoky Mountains, či zahrajte si basketbal v Bostonu.

Lokalita

Surf Camp, Long Beach, Kalifornia, USA

Surf camp se nachází v Long Beach, které je ikonou světových surfařských míst. CSU Long Beach se nachází asi 40 km od centra Los Angeles. Kurzy surfování se konají v nedaleké Huntington Beach, která je velmi známá mezi surfaři.

Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA

Nádherné vodopády, pohádková jezera, velkolepé jeskyně a úchvatné hory Tennessee jsou ideálním prostředím na Outdoor Adventure camp. Stát Tennesie, kde se nachází nejnavštěvovanější americký národní park – The Great Smoky Mountains se může pochlubit malebnou přírodou i divočinou.

Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA

Boston je také domovem vícenásobných mistrů NBA – The Boston Celitcs, legendárního týmu s hvězdami jako Larry Bird či Paul Pierce.

Škola

California State University (CSUF), která byla založena v roce 1957 a postupně se z ní stala největší všestranná univerzita v Kalifornii. Krásný kampus o rozloze 236 akrů se nachází ve vzkvétajícím městě Fullerton v severní části Orange County, přibližně 25 mil od centra Los Angeles. Surf Camp se nachází v California State University, Fullerton.

Ubytování

Studenti jsou ubytovaní v atraktivních rezidencích blízko školy a mají zajištěnou stravu.

Cena

Ceník - Surf Camp, Long Beach, Kalifornia, USA

Nástupní termínyceny v USD
20.06. - 10.7.20214 485
27.6. - 17.07.2021 4 485
4.7. - 24.7.20214 485
11.7. - 31.7.20214 485

Cena zahrnuje:

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz angličtiny v rozsahu 18 lekcí/týden, 10 lekcí surfování týdně, zapůjčení surfu a ostatního vybavení, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve vícelůžkových pokojích v rezidenci, plnou penzi, transfer z/na letiště Los Angeles Internation Airport (LAX), dozor koordinátorů, volnočasové aktivity a exkurze: Santa Monica&Venice Beach, DJ Dance party, Holywood, Laguna Beach, Beverly Hills, rozlučková party, Disneyland a Universal studios – dobrovolné výlety.

Ceník - Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA

Nástupní termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 060
12.07.2017 - 01.08.2017 3 060

Cena zahrnuje:

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, týdenní sportovní aktivity v rámci campusu, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve vícelůžkových pokojích v rezidenci, polopenze přes týden, snídaně přes víkendy, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Nashville International Airport (BNA), volnočasové aktivity a exkurze: Great Smoky Mountains, Nashville, chytání ryb, slaňování, kanoing, jeskyňářství, podzemní vodopády Ruby Falls, lekce horolezectví, plavání, turistika, Providence Marketplace, rozlučková party.

Ceník - Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA

Nástupní termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 475
12.07.2017 - 01.08.2017 3 475

Cena zahrnuje:

Zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, 12 lekcí basketbalu/týden, zapůjčení sportovního vybavení, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve vícelůžkových pokojích v rezidenci, polopenze přes týden, snídaně přes víkendy, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Logan International Airport (BOS), volnočasové aktivity a exkurze: TD Garden Stadium a Sports Museum, Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall, Quincy Market, Boston Duck Tour, rozlučková party.

Typy kurzů

Surf Camp, Long Beach, Kalifornia, USA, od 15 let

Kurzy surfování se konají v nedaleké Huntington Beach, známé jako Surf City USA, místo světově proslulého US Open a dalších mistrovství v surfování a jeto jedno z nejlepších míst na surfování ve Spojených státech. Studenti se naučí dovednosti, jak si užít vrcholný kalifornský sport! Studentský rozvrh se skládá z 10 lekcí surfingu za týden, 18 lekcí angličtiny za týden a výletů.
Krom sportovní části absolvují i výlety do Holywoodu, Beverly Hills, Laguna Beach a užijí si také rozlučkovou párty. Za příplatek je možné navštívit také Disneyland, Santa Monica Beach či MLB Baseball Game.

Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA, od 10 let

V průběhu pobytu navštívíte 12 unikátních destinací, kde si vyzkoušíte množství aktivit jako např. horolezectví, jeskyňářství, slaňování. Budete se toulat divokou přírodou a panenskými lesy, splavíte malebné řeky, budete se opalovat na přírodních plážích a uvidíte jedny z nejúžasnějších podzemních vodopádů Ruby Falls. Návštěva města Nashville – města hudby zakončí Vaši Tennessee tour 🙂

Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA, od 15 let

Tento 3-týdenní program na FLS Fisher College kombinuje lekce angličtiny spolu s denním tréningem basketbalu ve skupině mezinárodních studentů. Studenti jsou vedení univerzitními trenéry a absolventy. Každé odpoledne budete trénovat dvojtakt, střelbu z výskoku a individuální obranné techniky. Místní studenti se také zúčastňují daného programu ve vybraných částech tréningu, abyste si vyzkoušeli pravou americkou hru.
Boston je také domovem vícenásobných mistrů NBA – The Boston Celitcs, legendárního týmu s hvězdami jako Larry Bird či Paul Pierce. Program zahrnuje i návštěvu TD Garden Stadium – domova Celtics a sportovního muzea, kde jsou zobrazené největší zajímavosti Bostonské sportovní historie.

 

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku na emailu jarka@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).