JUNIOR kurzy angličtiny + SPORT

Zavřete oči a představte si svůj letní jazykový pobyt v zahraničí. Co vidíte? Mladé, akční lidi, kteří se baví a zároveň si zlepšují úroveň cizího jazyka?

Tak potom jsou tyto pobyty Students_TH_generalurčené právě pro Vás. Teenagerské kurzy jsou vhodné pro mladé studenty, kteří chtějí strávit léto ve společnosti vrstevníků a zdokonalovat se v cizím jazyku nejen ve škole, ale hlavně během různých aktivit, výletů, exkurzí apod.

Pro sportovce a ty, kteří preferují trávit volný čas aktivně nabízíme speciální kurzy zaměřené na různé sporty. Surfujte ve slunné Kalifornii, zdokonalte si „backhand“ či „forehand“ v Tennessee, přelezte jeden z nejnavštěvovanějších národních parků Great Smoky Mountains, či zahrajte si basketbal v Bostonu.

Lokalita

Surf Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA

Surf camp se nachází v srdci Orange County, který je ikonou světových surfařských míst. Krásná a klidná komunita Mission Viejo je jedním z nejbezpečnějších míst v Kalifornii obklopené mohutnými horami a jen minutu od oceánu.

Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA

Nádherné vodopády, pohádková jezera, velkolepé jeskyně a úchvatné hory Tennessee jsou ideálním prostředím na Outdoor Adventure camp. Stát Tennesie, kde se nachází nejnavštěvovanější americký národní park – The Great Smoky Mountains,se může pochlubit malebnou přírodou i divočinou.

Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA

Boston je také domovem vícenásobných mistrů NBA – The Boston Celitcs, legendárního týmu s hvězdami jako Larry Bird či Paul Pierce.

 

Škola

California State University
Surf Camp se nachází v California State University, Fullerton
(CSUF), která byla založena v roce 1957 a postupně se z ní stala nějvětší všestranná univerzita v Californii. Krásný kampus o rozloze 236 akrů se nachází ve vzkvétajícím městě Fullerton v severní části Orange County, přibližně 25 mil od centra Los Angeles.

Ubytování

Studenti jsou ubytovaní v atraktivních rezidencích blízko školy a mají zajištěnou stravu.

Cena

Ceník - Surf Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA

Nástupní termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 915
05.07.2017 - 25.07.2017 3 915
12.07.2017 - 01.08.20173 915
19.07.2017 - 01.08.20172 990

Cena zahrnuje

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz angličtiny v rozsahu 18 lekcí/týden, 10 lekcí surfování týdně, zapůjčení surfu a ostatního vybavení, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve vícelůžkových pokojích v rezidenci, plnou penzi, transfer z/na letiště Los Angeles Internation Airport (LAX), dozor koordinátorů, volnočasové aktivity a exkurze: Santa Monica&Venice Beach, DJ Dance party, Holywood, Laguna Beach, Beverly Hills, rozlučková party, Disneyland a Universal studios – dobrovolné výlety.

Ceník - Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA

Nástupní termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 060
12.07.2017 - 01.08.2017 3 060

Cena zahrnuje

Zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, týdenní sportovní aktivity v rámci campusu, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve vícelůžkových pokojích v rezidenci, polopenze přes týden, snídaně přes víkendy, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Nashville International Airport (BNA), volnočasové aktivity a exkurze: Great Smoky Mountains, Nashville, chytání ryb, slaňování, kanoing, jeskyňářství, podzemní vodopády Ruby Falls, lekce horolezectví, plavání, turistika, Providence Marketplace, rozlučková party.

Ceník - Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA

Nástupní termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 475
12.07.2017 - 01.08.2017 3 475

Cena zahrnuje

Zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcí/týden, 12 lekcí basketbalu/týden, zapůjčení sportovního vybavení, vybrané učebnice, průběžné hodnocení, závěrečný certifikát, ubytování ve vícelůžkových pokojích v rezidenci, polopenze přes týden, snídaně přes víkendy, dozor koordinátorů, transfer z/na letiště Logan International Airport (BOS), volnočasové aktivity a exkurze: TD Garden Stadium a Sports Museum, Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall, Quincy Market, Boston Duck Tour, rozlučková party.

Basket_TH1 Basket_TH2

Typy kurzů

Surf Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA, od 15 let

Lekce surfování se konají na blízké pláži v Laguna Beach, malebném městečku na Kalifornském pobřeží, známém též jako jedno z nejkrásnějších pobřežních rezortů na západním pobřeží. Studenti budou pod dohledem zkušených místních instruktorů nabírat zkušenosti a užívat si hlavní Kalifornský sport. Krom sportovní části absolvují i výlety do Santa Monicy, Venice Beach, Holywoodu a Beverly Hills.

Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA, od 10 let

V průběhu pobytu navštívíte 12 unikátních destinací, kde si vyzkoušíte množství aktivit jako např. horolezectví, jeskyňářství, slaňování. Budete se toulat divokou přírodou a panenskými lesy, splavíte malebné řeky, budete se opalovat na přírodních plážích a uvidíte jedny z nejúžasnějších podzemních vodopádů Ruby Falls. Návštěva města Nashville – města hudby zakončí Vaši Tennessee tour 🙂

Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA, od 15 let

Od vzniku basketbalu v Americe v roce 1800, zaznamenal tento sport obrovský rozvoj. Tento rychlý sport je nyní velmi oblíbený a populární po celém světě. Tento 3-týdenní program na FLS Fisher College kombinuje lekce angličtiny spolu s denním tréningem basketbalu ve skupině mezinárodních studentů. Studenti jsou vedení univerzitními trenéry a absolventy. Každé odpoledne budete trénovat dvojtakt, střelbu z výskoku a individuální obranné techniky. Místní studenti se také zúčastňují daného programu ve vybraných částech tréningu, abyste si vyzkoušeli pravou americkou hru. Boston je také domovem vícenásobných mistrů NBA – The Boston Celitcs, legendárního týmu s hvězdami jako Larry Bird či Paul Pierce. Program zahrnuje i návštěvu TD Garden Stadium – domova Celtics a sportovního muzea, kde jsou zobrazené největší zajímavosti Bostonské sportovní historie.

 

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku na emailu jarka@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).