Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Angličtina v Sydney (Greenwich college)

Plusy Greenwich College: škola se nachází v centru Sydney možnost zakoupit si Cambridge zkoušku pestrost kurzů nabídka večerních kurzů národnostní mix studentů počet studentů ve třídě – max 12 osob Velikost školy – max. 650 studentů Průměrný počet studujících z ČR + SR – 6%

Nezávazná poptávka
Angličtina v Sydney (Greenwich college)

Plusy Greenwich College:

Velikost školy – max. 650 studentů

Průměrný počet studujících z ČR + SR – 6%

Lokalita

Sydney je nepochybně jednou z nejoblíbenějších australských destinací pro tisíce zahraničních studentů. Je známé svým kosmopolitním životním stylem, skvělou atmosférou a čistým prostředím. Představovat fascinující budovu Opery není nutné, podobně jako světoznámý most Harbour Bridge, nádherný přístav či pláže se zlatým pískem.

Stejně tak, jak je Sydney největším městem Austrálie, tak nabízí i největší pracovní trh, ale zároveň i nejvyšší životní náklady. Jak to už ve velkých městech bývá. Kdo však chce, práci si najde a může vést spokojený život.

Škola se nachází v centru Sydney, jen 10 minut pěšky od stanice Town Hall.

getting-around-sydney-banner

Škola

Greenwich College byla založena v roce 2005 a nabízí nejen klasické kurzy General English, ale také odborné kurzy z oblasti Business. Studenti si mohou vybrat i večerní kurzy. Škola zároveň jako jedna ze 3 nabízí možnost skládat v jejich prostorách Cambridge zkoušky. Tato jazyková škola spolupracuje s některými Australskými univerzitami a nabízí po výuce i volnočasové aktivity. I když se jedná o poměrně mladou školu, patří mezi nejatraktivnější a nejvýznamnější školy v Sydney.

SydneyCampus7_260x260 SydneyCampus6_260x260 MELB-GALLERY3_270X200

Cena

Jazykové kurzyCena v AUD/za týdenDélka kurzu (týdny)
General English2301-23
General English22524+
General English
(Evening Course)
2251-50
IELTS Preparation Foundation and Advanced2301-23
IELTS Preparation Foundation and Advanced22524+
IELTS Preparation Foundation and Advanced (Evening course)2251-50
Academic English preparation23010
English for Academic Purposes23012
English for Academic Purposes (Evening Course)22012
First Certificate for English Preparation23012
First Certificate for English Preparation
(Evening course)
22012
Certificate in Advanced English Preparation23012
Certificate in Advanced English Preparation
(Evening course)
22012
Pronunciation in Context2304 nebo 8
English for Business2304, 8 nebo 12
English for Business
(Evening course)
2254, 8 nebo 12

Další náklady:
– 200 AUD – registrační poplatek
– 10 AUD / 1 týden studia, (min. 60 AUD, max. 350 AUD)
– 290 AUD – Cambridge Exam

Typ

Jazyková škola má v nabídce kurzy General English, IELTS Preparation, Academic English Preparation, First Certificate Preparation, English for Business a několik typů odborných kurzů v oblasti business. Sydney-Campus1_260x260 SydneyCampus_260x260 SydneyCampus3_260x260 logo_coolagent10perc Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Jarku na emailu jarka@coolagent.cz nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Často se nás ptáte

Jak poznám svou jazykovou úroveň?

Po příjezdu do školy budou studenti rozřazeni dle jazykové úrovně na základě úvodního testu – budete tedy studovat se studenty s podobnou znalostí jazyka. Velké množství škol posílám rozřazovací test online již před odjezdem do zahraničí.

Jak probíhá první den kurzu?

V případě, že v pondělí není státní svátek, kurz začíná vždy v pondělí. Po příchodu do školy proběhne rozřazení do skupin. Většina škol posílá test z daného jazyka ještě před kurzem, aby již dopředu věděli přibližnou úroveň daného cizího jazyka. První den školy pak už jen dochází ke konečnému rozřazení a probíhají většinou již první lekce.

Rozřazení do skupin – je možné zažádat o změnu skupiny?

Ano, je to možné. Záleží na jazykové škole, zda má místo v dalších skupinách. Při posuzování, zda student může vyměnit skupiny, je důležité i stanovisko vyučujícího, který posoudí, zda student zvládne skupinu s vyšší úrovní. Je možný i posun do nižší úrovně.

Mohou se junioři mimo školu nebo ubytování pohybovat samostatně? 

Některé školy to povolují pro studenty starší 16 let. V případě ubytování u hostitelské rodiny se studenti dopravují do školy a ze školy sami.

Jsou pobyty pro juniory bezpečné?

U kurzů pro juniory škola zajišťuje dohled koordinátorů/team leaderů, kteří pečují o studenty v jejich volném čase. Koordinátoři mají na starost svou skupinu studentů, plánují pro ně aktivity, dohlíží na dodržování večerky, pomáhají jim s adaptací na nové prostředí, atd. 

Dále každá škola má svá pravidla, které studentům představí během prvního dne kurzu. Některé školy povolí studentům (nad 16 let) opustit areál školy nebo ubytování v menší skupině s dalšími studenty.  Možnosti volného pohybu je vždy možné ověřit s koordinátory školy,

Od kolika let je možné na kurzy cestovat?

Kurzy pro dospělé jsou od 16 let, kurzy pro juniory jsou od 10 let. V nabídce máme i kurzy pro rodiče s dětmi, kdy je věková hranice od 6 let.

Jsou v nabídce i kurzy pro starší? Např. 30+ nebo 50+ ?

Pro ty z vás, kteří jsou ve věku 30+, 40+, 50+ a nechtějí být ve třídě s žáky 16-30 let, je možné najít kurz speciálně určen pro studenty starší 30 nebo 40 let.

Nabízíte i kurzy, které jsou dotované z erasmus fondů?

Ano, část partnerských jazykových škol nabízí kurzy dotované z Erasmus + programu.

Jaký typy jazykových kurzů si mohu vybrat?

Nabídka kurzů je široká, každá škola nabízí několik typu. Mezi nejčastější typy kurzů patří všeobecný kurz, intenzivní kurz, business kurz, příprava na mezinárodní zkoušky, kurz angličtiny zaměřený na pedagogický personál škol, kombinovaný kurz a soukromé lekce. Všeobecný kurz se zaměřuje na všechny aspekty cizího jazyka – slovní zásoba, gramatika, psaní, poslech. 

Intenzivní kurz se skládá z všeobecného kurzu + několika lekcí zaměřených více na komunikaci a poslech.

Pomáháte s vyřízením víz?

Ano. Jazyková škola zasílá potvrzení o akceptaci do kurzu a COOLAGENT pomáhá s vyplněním a dalšími kroky pro získání víz.

22 května, 2024 | Zajímavosti

8 tipů, díky kterým se z tebe stane cestovatelský master

Díky obsahu našich oblíbených travel influencerů se cestování zdá být jako super dobrodrůžo plnénových zážitků, přátel a zajímavých míst společně s obrovskou porcí osobního růstu. Jenže bezpozlátka sociálních sítí k cestování patří i ty o něco méně příjemné věci (to je dobře!) a občas takčlověk narazí na situace, při kterých mu hlavou téměř nonstop prolétávají myšlenky typu “Že jáblázen nezůstal doma”….

Jak zvládnout pohovor v cizím jazyce like a boss

OMG, cože? Pohovor? V angličtině? Nebo jiném jazyce? HELP ME PLS! Ale zajisté, beze všeho. Moc dobře víme, že pohovory – natož ty v cizím jazyce – nejsou zrovna oblíbenou kratochvílí a v žebříčku nejpopulárnějších koníčků bychom je hledali asi marně. Míra stresu stoupá a v jackpotu pohovoru jsou přitom všechny tvé tužby a životní sny. Co když to…

27 března, 2024 | Práce v Řecku

WEBináře o Řecku s Alčou – zjisti vše, co Tě zajímá

Láká Tě pracovní pobyt v slunném Řecku? Rád/a bys zjistli/a, co od toho můžeš očekávat ? Naše kolegyně Alena strávila pracovně minulé léto na krásném ostrově Zakynthos a ráda se s Tebou podělí o své zkušenosti z pobytu – zjisti všechny informace z „první ruky“ a přihlas se na skvělý WEBinář s Alčou! Termíny WEBinářů:(webináře se bude konat na ZOOMu a jsou pro Tebe…

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?