Kurz angličtiny – Dublin

Kurz angličtiny – Dublin

Jazykový kurz v přátelském a zábavném Dublinu!

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda Vám se vším poradí 🙂.

Lokalita

Dublin je hlavní a největší město Irska. Leží na pobřeží Irského moře a jeho centrem protéká řeka Liffey. Její jméno je odvozené z Dubh Linn, což znamená Černé jezero. Podnebí je přímořské s poměrně teplou zimou a chladným létem. Průměrná roční teplota je 10 °C. V lednu je to 5 °C, v červenci 15 °C. Dublin má bohatou kulturu, od klasické irské až po tu současnou. Hlavními kulturními událostmi je Dublinský divadelní festival na přelomu září a října a Dublinský filmový festival v březnu. Nejvíce památek se nachází na břehu řeky Liffey. Je to např. prestižní univerzita Trinity College, kde studovali významné osobnosti jako Oscar Wilde, Samuel Beckett, a mnozí další. Blízko univerzity je ulice zvaná Temple Bar. Najdete tu galerii, která prezentuje práce irských umělců. Určitě nevynechejte posezení v některém tradičním Irském pubu.

    

Škola

Škola CES má výbornou polohu, přímo v srdci historického centra Dublinu, na té stejné ulici jako hlavní Dublinské atrakce – Trinity College, Dublin Castle, Temple Bar. Škola má otevřených 24 tříd během zimní sezóny, v létě je k dispozici až 40 učeben. Průměrný počet studentů ve třídě je 10. Škola i třídy jsou moderně zařízené, najdete tam aj 2 „multi-mediální“ centra – s 25 počítači a 15 tablety. Pro odpočinek využívají studenti velkou odpočinkovou místnost, kde mohou hrát různé společenské hry nebo jen tak trénovat angličtinu a seznamovat se s dalšími studenty.

Škola má ještě druhý kampus, kousek od hlavní budovy. Blízko tohoto kampusu je Grafton street, plné různých obchodních center, obchůdků pro nákupní maniaky.

Škola je také akreditovaná jako místo, kde je možné absolvovat testy pro získání certifikátu First Certificate, CAE certificate, IELTS certificate, atd.

      

Ubytování

Škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, kde můžete zažít pravou irskou atmosféru, jejich zvyky, tradice a hlavně neustále si trénovat Vaši angličtinu. Většina rodin bydlí cca 30-40 minut cesty od školy. Rodiny poskytují polopenzi – snídaně i večeře v průběhu týdne a lehké obědy v průběhu víkendů.
Další možností je ubytování v rezidenci. Na výběr jsou 1 a 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC. Všechny pokoje mají TV, psací stůl a zadarmo je i přístup na wifi připojení. Studenti mají společnou kuchyň.
Pro náročnější je škola schopná zabezpečit i ubytování v hotelech/hostelech, které jsou v pěší dostupnosti školy. Ceny jsou však mnohokrát vyšší než ubytování v hostitelských rodinách nebo rezidencích.

     

Ubytování (Neděle-Sobota)

Ceník - Ubytování - Dublin

Ceny v EUR za týden a osobu + Poplatek za nalezení ubytování: 85 EUR
Hostitelská rodina - polopenze (1 bed)255*
Rezidence (2 bed)245
Rezidence (1 bed)275

*v období od 28.05. do 17.09.2023 se platí příplatek 35 €/týden
*min. požadovaný věk je 18 let

Možnost speciálních diet (gluten free, caoeliac, lactose free, vegan) za příplatek 35 €/týden

Cena

Ceník - Kurz angličtiny - Dublin

Ceny v EUR + Zápisné: 85 EUR2-4 týdny5-11 týdnů12-23 týdnů24-35 týdnů
Standard Course
20 hodin týdně /
255229207166
Intensive Course
26 hodin týdně /
308290278216
Combination Course
20 hodin ve skupině + 5 hodin one-to-one
669636609 každý týden navíc

Další možné kurzy: Long Term, University Pathway Program, IELTS, FCE, CAE, Cambridge, Overseas Teacher Training Course, CELTA, General English with Business, English Language, One-to-One Lessons.

Možné pobyty i na delší období. Pro konkrétní kalkulace kontaktujte naše koordinátory.

Cena zahrnuje: 

 • zápisné
 • kurz podle výběru
 • ubytování podle výběru
 • stravování podle výběru
 • certifikát o absolvování kurzu
 • informační balíček školy

Učebnice lze zakoupit za cca 45 €.

    

 

Typy kurzů

Všeobecný kurzkompletni servis

Všeobecný kurz angličtiny denně pondělí až pátek dopoledne takže studenti mají odpoledne dostatek času na poznávání Dulinu. Kurz se orientuje na rozvoj gramatické i lexikální znalosti jazyka a zahrnuje i sekce o britské kultuře

 • začátek: každé ponděli mimo svátků
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 20 lekcí týdně
 • úroveň: základní až pokročilá

Rozvrh: Po – Pá 9:00-13:00

Intenzivní kurz

Velmi intenzivní kurz zaměřený na všeobecný pokrok aktuální vědomostní úrovně studenta

 • začátek: každé pondělí krom svátků
 • délka kurzu: minimálně 2 týdny
 • počet lekcí: 26 hodin týdně
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Rozvrh: Po – Pá 9:00-13:00 + Út – Čt 14:00-16:00

Kombinovaný kurz – Combination course

Kombinace všeobecného kurzu ve skupině spolu s individuálními lekcemi one-to-one,  zaměřený na na všeobecný pokrok aktuální úrovně studenta, plus individuální potřeby na samostatných lekcích. Každý den od pondělí do pátku v čase od 9,00 do 13,00 + 2 odpoledne v čase od 14,00 do 16,30

 •  začátek: každé pondělí kromě svátků
 •  délka kurzu: minimálně 2 týdny
 •  počet lekcí: 25 lekcí týdně = 20 lekcí Standard course + 5 lekcí one-to-one, 1 lekce 55 minut
 • úroveň: od základní až po pokročilou

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Šárku na tel. čísle 📞+420 606 769 224 nebo emailu ✉ coolagent@coolagent.cz, ráda vám se vším poradí 🙂.