Kanada a pojištění

🇨🇦 Pojištění do Kanady 🇨🇦

Rádi byste vycestovali do Kanady, ale nevíte si rady v pojištěním? Poradíme!


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Markétu Havlíčkovou na emailu marketa@coolagent.cz, nebo tel. čísle +420 606 624 368


Srovnání pojištění na jednom místě!

Zdravotní pojištění

Pojištění do Kanady je jednou z podmínek pro vstup do země, ať už člověk cestuje jako turista, student nebo za prací (Working Holiday víza). Zdravotní pojištění je řazeno mezi oficiální dokumenty kanadského velvyslanectví a současně jej také doporučuje Ministerstvo zahraničních věcí v České republice.

Pojištění se dělí dle povahy pobytu na cestovní a pracovní pojištění, které musí být sjednáno na celou dobu pobytu. Všichni, kteří nebudou v Kanadě pracovat, potřebují cestovní pojištění (např. studenti). Pokud chcete v Kanadě pracovat v rámci Working Holiday víz je potřeba si sjednat pracovní pojištění.

Pojištění do Kanady je velice důležité, jelikož zdravotní péče je v Kanadě velmi drahá. Níže naleznete pojišťovny, u kterých si můžete dané pojištění sjednat.

Generali Česká pojišťovna

Pojištění lze sjednat online, nabízí nonstop asistenční služby a vysoké pojistné krytí.

AXA

Pojištění lze sjednat online, nabízí nonstop linku a lze získat i 50% slevu na pojištění.

Pojištění si můžete sjednat zde:

Kooperativa

Při sjednání online sleva na pojištění, vyšší sleva se vztahuje na roční pojistné při sjednání online, nabízí nonstop asistenční služby a výhodné limity.

International Insurance guard.me

Poskytuje mezinárodní zdravotní pojištění pro studenty.

Direct pojišťovna

Pojištění, které platí okamžitě po zaplacení a lze sjednat online. V základu máte zajištěné léčebné výlohy, akutní zubní ošetření, fyzioterapii a cestovní asistenci.

True Traveller

Nabízí velmi vysoké krytí a jeho služby jsou výborně hodnocené.

Pojištění si můžete sjednat zde:

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Markétu Havlíčkovou na emailu marketa@coolagent.cz, nebo tel. čísle +420 606 624 368