JAZYKOVÝ KURZ JAKO DÁREK? PROČ NE!

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK!

DARUJTE SVÝM BLÍZKÝM DÁRKOVÝ POUKAZ NA JAZYKOVÝ POBYT V ZAHRANIČÍ!

Chcete své blízké obdarovat něčím výjimečným? Procházíte stránky na webu a stále nevíte, co je to pravé? Co jim umožnit poznat novou zemi, zlepšit se ve vybraném jazyce a zažít nezapomenutelné dobrodružství?!

Ať už to bude Anglie, Malta nebo USA, Egypt, Čína, Fidži, Kanada nebo Austrálie, COOLAGENT umožní Vám a Vašim blízkým prožít nezapomenutelný jazykový kurz a získat vzpomínky, o které se můžete podělit s Vašimi známými.

Dárkový poukaz si můžete zakoupit do 16. 12. 2021

Lze zakoupit v libovolné hodnotě a obdarovaný si pak vybere sám nebo přímo jako poukaz na určitý kurz/pobyt.

Darujte zážitek na celý život!

COOLAGENT  Vám nabízí nejen jazykový kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny ale třeba i italštiny, arabštiny, čínštiny, ruštiny atd. Zajistíme také kompletní servis s tím spojený – od pomoci s výběrem jazykového pobytu, přes zajištění letenek a pojištění až po asistenční služby po dobu celého pobytu.

Nechte se inspirovat jedním z našich jazykových pobytů a darujte ho jako Vánoční poukaz na letošní Vánoce. Jazykový kurz v zahraničí není jen studium cizího jazyka, ale je to i spoustu nových zážitků, přátel, nové chutě, vůně a vzpomínky, které potěší i po skončení pobytu.

Pro detailnější informace kontaktujte Jarku:

tel: +420 777 024 368, e-mail: jarka@coolagent.cz

Všechny kalkulace jsou nezávazné a zdarma!