Jazykové kurzy – úvodní stránka

Rádi byste se rychle naučili cizí jazyk nebo hledáme možnost, jak si své jazykové znalosti efektivně prohloubit? Jazykový kurz v zahraničí je tou nejlepší volbou!

Jazykové kurzy v zahraničí přináší jedinečnou možnost jak se naučit jazyk mnohem rychleji než na běžném kurzu v Česku. Snadněji porozumíte nejen gramatice, ale přirozenou cestou si rozšíříte i slovní zásobu a každodenní komunikací se naučíte rozumět i rodilým mluvčím. Zároveň získáte kamarády a známé z celého světa a poznáte nová místa.

Cizí jazyky můžete studovat v Evropě  i ve vzdálených a exotických koutech světa. Odcestoval lze na 1 týden, ale i na celý rok a ubytování můžete zvolit dle Vašich představ v luxusním hotelu či apartmánu nebo v hostitelské rodině a získat tak nejen možnost poznat zblízka běžný život v cizí zemi, ale i příležitost ke konverzaci s rodilým mluvčím v pohodlí Vašeho aktuálního „domova“.

Krom jazykového kurzu Vám rádi zajistíme i cestu a pojištění a budeme Vám k dispozici i po celou dobu pobytu v zahraničí.

Pro podrobnější informace kontaktujte naše koordinátorky

Brno: Jarka Dudíková, brno@coolagent.cz

Anebo zavolejte na bezplatnou  linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Keep smiling & keep COOL! We also do!