Au Pair se studiem

16. 8. 2021

Program momentálně POZASTAVEN z důvodu malého množství rodin v Irsku! Jako alternativu momentálně nabízíme pracovní pobyt v Irsku.

Prohlédni si ceník Au Pair pobytů a nezávazně se zaregistruj !

COOL PROGRAM AU PAIR IRSKO SPOJENÝ S VÝHODNÝM STUDIJNÍM POBYTEM

Program velmi vhodný pro KAMARÁDKY – umístění je v rámci Dublinu, takže to k sobě budete mít blízko!! 🙂

Pokud máš ráda děti a zároveň chceš mít jistotu, že po dobu tvého pobytu budeš mít čas i možnost na kvalitní studium angličtiny, je tento program ideální právě pro tebe. Na jazykové kurzy budeš mít možnost docházet 2x týdně a výhoda je, že partnerská škola organizuje pro všechny Au Pair volnočasový program – COOL! 🙂

Poznej tuto přátelskou zemi kousek od Velké Británie, zem stálé zeleně, přátelských obyvatel a známého piva Guiness. Irsko je členským státem EU a poslední dobou se přiřadilo k nejvyspělejším zemím světa. Hlavní město je Dublin, nachází se na východním pobřeží.
COOLAGENT má v nabídce seznam rodin v Dublinu, abys mohla 2x týdně docházet na jazykové kurzy. Můžeš se naučit perfektně anglicky už za 6 měsíců. Irsko je COOL!

Jako Au Pair v Irsku získáš – skvělou angličtinu, možnost cestovat, samostatnost, cenné zkušenosti a vše si vyřídíš rychle a jednoduše z pohodlí domova 🙂

Podmínky Au Pair pobytu v Irsku se studiem:

– věk 18-25 let (starší kandidátky po ověření)
– zkušenosti s péčí o děti
– délka pobytu min. 6 měsíců, letní pobyty min. 3 měsíce
– min. středně pokročilá znalost angličtiny
– čistý výpis z trejsříku, dobrý zdravotní stav
– flexibilita a zodpovědnost

Výhody Au Pair pobytu v Irsku se studiem:

– kapesné: Au Pair tzn. min.125 EUR/týden při 35 hodinách práce/týdně + 2 večery babysitting nebo DEMI Au pair tzn. min. 75 EUR/týden při 20 hodinách práce/týdně +1 večer babysitting
– ubytování a strava zdarma
– možnost navštěvovat jazykové kurzy 6 hodin týdně (Au pair) nebo 20 hodin týdně (DEMI Au Pair) – rodiny (žijící mimo Dublin) platí jízdné do školy (min.2x týdně)
– 2 týdny placené dovolené při ročním pobytu
– popříletová orientace organizovaná partnerskou školou
– uvítací balíček po příletu, který obsahuje praktické informace o Dublinu, informace o životě v Irsku, kontakty na Au Pair v okolí atd.
– volnočasový program organizovaný partnerskou školou

HS_Francie

Program Au Pair v Irsku se studiem zahrnuje:

Práce Au Pair zahrnuje péči o děti a výpomoc v domácnosti jako umývaní nádobí, praní, žehlení, utírání prachu, vysávání apod. Konkrétní povinnosti záleží vždy na potřebách rodiny. Au Pair v Irsku pracuje průměrně 30-40 hodin týdně a min. 1 den v týdnu by měla mít volný. Rodina Tě může požádat 1-2x týdně o babysitting. Výhodou je, že při pobytu na 1 rok má Au Pair 2 týdny placené dovolené 🙂

Tento program je skvělý v tom, že můžeš  navštěvovat jazykovou školu.
Vybrat si můžeš z dvou typů jazykového kurzu:
Obecná angličtina, 6 hodin týdně– ideální, pokud je Tvá znalost angličtiny mírně pokročilá. Školu navštěvuješ 2x týdně, kurz je v celkové délce 6 hodiny týdně.
Obecná angličtina, 20 hodin týdně – vhodný pro ty, kteří chtějí studovat angličtinu intezivně – kurz je v celkové délce 20 hodin týdně.

ORIENTAČNÍ CENÍK JEDNOTLIVÝCH JAZYKOVÝCH KURZŮ

Ceny v EURRegistrační poplatekObecná angličtina, 6 hodin týdněIntenzivní kurz, 20 hodin týdně/12 týdnů
Pobyty od 6 měsíců100 EUR 650 EUR / 12 týdnů
1250 EUR / 24 týdnů
1560 EUR / 12 týdnů
Letní pobyty na 3 měsíce100 EUR250 EUR / 4 týdny
350 EUR/ 6 týdnů
425 EUR/ 8 týdnů
520 EUR/ 10 týdnů

– Minimální délka kurzu jsou 3 měsíce. Po uplynutí 12 nebo 24 týdenního kurzu je možné  dokoupit kurzy za cenu 55 EUR/týdně.
– Školné je třeba uhradit před odjezdem v délce 3 měsíce a je nevratné.
– Po 3 měsících je možné dokoupit si jednotlivé týdny podle celkové délky pobytu. Kurz je třeba navštěvovat po celou délku Au Pair pobytu.

Cesta
Jakmile budeš umístěná, pošleme Ti zvací dopis od rodiny, smlouvu, odjezdové materiály a nabídku letenky.

Přihláška na Au Pair pobyt ke stažení – v případě zájmu Ti ji rádi zašleme poštou.

Přihláška na Au Pair pobyt obsahuje:
Au Pair Application form v angličtině a češtině
dopis rodině – tzv. Dear Family Letter, motivační dopis o Tobě, Tvých zájmech, zkušenostech, důvodech, kvůli kterým chceš pracovat jako Au Pair apod.
alespoň 2 reference – doporučení na Tvé předchozí zkušenosti s dětmi a minimálně 1 charakterovou referenci. Reference musí být v angličtině nebo přeloženy do angličtiny
1 usměvavou fotografii obličeje 🙂 – pošli emailem
fotokoláž – fotografie s dětmi, přáteli, rodinou s popisem (cca 2-3 strany A4), možno poslat emailem z digitálního fotoaparátu
– jakékoli další certifikáty, vysvědčení, které pomůžou přesvědčit Tvoji budoucí hostitelskou rodinu, že jsi ten nejlepší kandidát pro ně (např. osvědčení o kurzu první pomoci, Cambridgeský certifikát apod.)

Po umístění je třeba dodat:
– kopii pasu nebo OP – strana s fotkou
– kopii řidičského průkazu – pokud ho vlastníš
– potvrzení od lékaře a výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

Všechny podklady zašli do nejbližší pobočky COOLAGENT. Po jejich zpracování a zaslání do partnerské agentury se začne ihned hledat rodina pro Tvůj pobyt. Jakmile se objeví první nabídka, budeme Tě neprodleně kontaktovat.

Pro detailnější informace kontaktuj naše koordinátorky:

na emailu aupair@coolagent.cz

nebo zavolej na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud Ti je všechno jasné a splňuješ podmínky, můžeš se rovnou do programu přihlásit, stačí vyplnit a odeslat Předběžnou přihlášku (klikni na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

COOLAGENT
Tvoje cesta do světa…