Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Čína

🇨🇳 Au Pair v Číně 🇨🇳

Update 29/9/2021 – Čína na kvůli covidu stále zavřená, budeme vás informovat o všech změnách

Spolehni se na nás v COOLAGENT – poradíme Ti od A do Z!
Všichni v COOLAGENT máme vlastní zkušenost s pobytem v zahraničí.


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Danču Ludvovou
na emailu ✉ aupair@coolagent.cz nebo telefonním čísle 📞 +420 775 124 368.


Láká Tě cestovat do netradiční destinace a poznat rozdílnou kulturu?
Pak je tento program pro Tebe ten pravý!

Program Au Pair v Číně nabízí mladým lidem z celého světa pohled na život a kulturu v Číně. 

Čína se nachází ve východní části Asie a je jedním z nejlidnatějších států světa. Přes 30% obyvatel žije ve městech, zbytek na venkově. Úředním jazykem je čínština, která se řadí k nejstarším jazykům světa. Čína je třetí největší země svou rozlohou. Na severozápadě Číny se převážně nacházejí pouště. Ve východní části Číny leží nížiny a naproti se jihozápadně rozkládají Himaláje a Tibetská náhorní plošina. Čína nabízí jedinečnou kulturu plnou starodávných tradic a zvyků.

Podmínky

Výhody

      *při dodržení délky pobytu

Povinnosti Au Pair v Číně:

Hlavní náplní Au Pair v Číně je učit členy rodiny anglicky. Proto bys měl/a mít min. středně pokročilou znalost angličtiny a měla bys dobře ovládat gramatiku. Tvé další povinnosti mohou být péče o děti a výpomoc v domácnosti jako umývaní nádobí, praní, žehlení, utírání prachu, vysávání apod. Konkrétní povinnosti záleží vždy na potřebách rodiny. Au Pair v Číně pracuje 30 hodin týdně a min. 1,5 den v týdnu by měla mít volný. Rodina Tě může požádat 2-3x týdně o babysitting.  Také je vhodné mít zájem o čínskou kulturu a rodině představit kulturu naši.

Proces přihlášení:

Rodinu v Číně je možné najít v průběhu několika týdnů. Záleží to na Tvé přihlášce, znalosti jazyka a zkušenostech s dětmi. Můžeš si vybrat oblast, kde by si chtěla strávit svůj Au Pair pobyt a my uděláme všechno pro to, abychom Ti vyhověli. Pokud nebudeš trvat na žádné lokalitě, umístění bude určitě rychlejší. 

V Číně spolupracujeme s partnerskou agenturou, která je členem asociace IAPA a CAPA. Partnerská agentura má v databázi rodiny z různých lokalit (nejčastěji z Pekingu, Šhanghaje, Shenzenu a dalších velkých měst).  V případě, že si s rodinou nesedneš, partnerská agentura ti vyhledá novou rodinu a je s tebou v kontaktu po celou dobu pobytu. Nejsi v Číně sama!

Studium čínštiny:

V Číně je studium čínštiny nepovinné, ale většina našich klientů kurzy navštěvuje. Hodiny čínštiny jsou Au pair nabízeny zdarma, tak proč to nevyužít?

Cesta:

Jakmile budeš umístěná, pošleme Ti zvací dopis od rodiny, smlouvu, odjezdové materiály a nabídku letenky. Cena zpáteční letenky se pohybuje od 11 000 Kč. Vyzvednutí z letiště v místě pobytu a orientační schůzku s partnerskou agenturou máš samozřejmě zdarma. 

Pojištění

Au Pair v Číně je program kulturní výměny, takže pokud cestuješ na delší dobu než 6 měsíců, můžeš se odhlásit ze zdravotní pojišťovny v ČR. V rámci programu máš základní pojištění ZDARMA. Po návratu nemusíš pojištění v ČR zpětně doplácet, pokud prokážeš, žes byla v Číně pojištěná. Můžeš si také zařídit připojištění.
Orientační ceny připojištění – 3-měsíční pobyt – od 2 360 Kč, 6-měsíční pobyt – od 5 200 Kč nebo roční pobyt od 6 570 Kč.

Vízum

Po nalezení vhodné hostitelské rodiny partnerská agentura zašle potřebné dokumenty pro udělení víza. O víza je třeba žádat na Čínské ambasádě v Praze. Vízum, o které je třeba žádat se liší dle délky pobytu. Do 2 měsíců pobytu žádáš o turistická víza. Pokud cestuješ na delší dobu, tak potřebuješ X2 víza.  V případě, že Tvůj pobyt je 3-5 měsíců, tak se hradí nevratný depozit 1500 RMB,. Od 6 měsíců je depozit ve výši 2000 RMB. Ten je vratný v případě, že dodržíš délku programu.  Informace o vízech do Číny najdeš ZDE víza

Tipy na výlet

Praktické informace o životě v Číně najdete zde.

Náklady

Více informací o kompletaci Au Pair přihlášky:

Vyžádej si od své nejbližší pobočky COOLAGENT  přihlášku do programu – rádi Ti jí zašleme poštou nebo emailem. Připravíš si další podklady:

Všechny podklady zašli do nejbližší pobočky COOLAGENT. Po jejich zpracování a zaslání do partnerské agentury se uskuteční skype pohovor s partnerskou agenturou a pokud budeš splňovat všechny podmínky, tak pro Tebe začneme hledat vhodnou rodinu.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Danču Ludvovou:

na emailu aupair@coolagent.cz nebo telefonním čísle +420 775 124 368.

COOLAGENT
Tvoje cesta do světa…

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?