Ubytování Houseshare Manchester

Manchester je v současné době jedním z nejperspektivnějších měst ve Velké Británii. Je to kulturní a průmyslová metropole, město moderní architektury a proslavených barů, vyhlášených klubových scén a samozřejmě fotbalu. Manchester má i s aglomerací téměř 2,5 milionu obyvatel. Nachází se zde mezinárodní letiště s přímým spojením do většiny evropských metropolí. Velkou výhodou je jeho menší rozloha, podstatně menší konkurence na pracovním trhu a samozřejmě v neposlední řadě jsou tu mnohem nižší životní náklady na ubytování, stravu, dopravu, služby a zábavu :-). A jelikož se Manchester od Londýna neliší minimální mzdou, která je stejná pro celou Velkou Británii, jsou tu lepší možnosti jak ušetřit peníze :-))). 

Liverpool.jpg  Canal Basin, Castlefield, Manchester, UK 118225912

Ubytování je situováno ve východním Manchesteru v oblasti Clayton, v těsné blízkosti hlavních autobusových linek s ideální dostupností do centra města. V našich domech se setkáte převážně s Čechy a Slováky. Jen 10 minut chůze od domu se nachází slavný Manchester City Stadium.

Cena ubytování:

od 65 GBP / týden za 1-lůžkový pokoj
od 40 GBP / týden za 2-lůžkový pokoj

Vratný depozit: 2 týdenní nájmy

Zajištění ložního prádla, polštáře a peřiny : 30 GBP
———————

manch4 manch2

 Cena zahrnuje:

  1. WIFI internet v domě
  2. Všechny účty (council tax, plyn, elektřina, voda, TV Licence, internet)
  3. Údržba
  4. Plná vybavenost v domech
  5. Smlouva o bydlení a potvrzení o adrese

Vybavenost domů a pokojů

Průměrný počet obyvatel v domě je 7. Naše domy v Manchestru mají 2-3 koupelny, plně vybavenou kuchyni a obývací pokoj s TV. Pokoje jsou vybavené postelí, skříní, komodou a případně nočním stolkem. Společné prostory, jako kuchyň, obývací pokoj a koupelna jsou společně sdílené s ostatními nájemníky domu, na úklidu kterého se všichni společně podílejí. Pračku je možné využívat zdarma. Všechny domy jsou vybavené WIFI internetem zdarma.

manch9manch8

manch7manch6

manch5manch3

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátory: 

Brno: Jarka Dudíková, brno@coolagent.cz 
Praha: Markéta Vokurková, studium@coolagent.cz 
Londýn: londyn@coolagent.cz 

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368). 

COOLAGENT si vyhrazuje právo na dočasné omezení nebo změnu této nabídky.