Studium a práce v Británii – pokryj si náklady!

Výhodný program ve Velké Británii, studuj a pracuj zároveň.

Kdy jindy než teď?

Ve spolupráci s partnerskou školou v jihoanglickém přímořském městě Bournemouth jsme pro Tebe připravili variantu studium a práce. Vybrat si můžeš ze dvou základních variant.

    

1. Studium angličtiny 20 nebo 30 lekcí týdně a poté pracovní praxe, kterou si lze pokrýt vstupní náklady. Vybrat si můžeš délku studia od 2 týdnů. Ubytování po dobu kurzu je zajištěno v hostitelské rodině s polopenzí ve 2-lůžkovém pokoji. Po ukončení studia následuje samotný program pracovní praxe v oblasti hotelnictví v délce min. 12 týdnů (za příplatek lze jet i na kratší dobu), ubytování je zajištěno a strhává se následně z odměny. Doba výkonu praxe je 30-45 hodin týdně dle sezony. Lokalita pracovní praxe je kdekoliv ve Spojeném království Velké Británie, preference lokality možná po domluvě.

Nabízené varianty:

2 týdny angličtiny + následná pracovní praxe min. 3 měsíce: 24.980,- Kč
3 týdny angličtiny + následná pracovní praxe min. 3 měsíců: 31.980,- Kč
4 týdny angličtiny + následná pracovní praxe min. 3 měsíce: 38.980,- Kč

Pobyt zahrnuje: zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 20 lekcí/týdně, závěrečný certifikát, ubytování v hostitelské rodině po dobu jazykového kurzu (1-lůžkový pokoj, polopenzi), garanci zajištění 1 pozice pracovní praxe v rámci programu vč. zajištění ubytování (ubytování a strava po dobu pracovní praxe se strhává z odměny). Pracovní praxe je v rozsahu 30-45 hodin / týdně dle sezony.

2. Studium angličtiny 2×2 lekce týdně a souběžně pracovní praxe v oblasti hotelnictví a gastronomie. Délka je min. 12 týdnů. Ubytování zajišťuje škola ve sdílených domech v ceně 90 GBP/týden ve 2-lůžkovém pokoji, strava je vlastní. Doba výkonu praxe je 15-20 hodin týdně a více v sezoně. Po celou dobu zůstáváš ve městě Bournemouth.

12 týdnů angličtiny + souběžná pracovní praxe 12 týdnů: 22.480,- Kč
Pobyt zahrnuje: zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 2×2 lekce/týdně, závěrečný certifikát, zajištění ubytování ve sdílených domech v ceně 90 GBP / týden za 2-lůžkový pokoj, garanci zajištění 1 pozice pracovní praxe v rámci programu. Pracovní praxe je v rozsahu min. 15-20 hodin / týdně a více dle sezony.

Podmínky:

  • platí pro odjezdy mimo letní prázdniny a Vánoce
  • škola je zavřená přes Vánoce

  

Pro detailnější informace kontaktuj naše koordinátorky:

Praha: Kamila studium@coolagent.cz
Brno: Jarka jarka@coolagent.cz

nebo zavolej na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Všechny konzultace a kalkulace jsou nezávazné a zdarma. COOLAGENT

Využijte možnost nezávazné registrace do programů Coolagent. Registrujte se ještě dnes!

Mohlo by Vás zajímat...