Poznej USA jako Au Pair – nyní bez poplatku za pohovor!

Změň svůj život a procestuj Ameriku!

Staň se Au Pair v USA – naučíš se skvěle anglicky, poznáš spoustu nových přátel a získáš skvělé zážitky!

POZOR  COOL AKCE !  

Pokud vyplníš přihlášku a absolvuješ online pohovor s naší koordinátorkou Pavlou do 30.9.2022, 

nehradíš poplatek za pohovor ve výši 1 700,- Kč *

Au Pair USA

  • Je ti 18-26 let?
  • Máš ráda děti a máš zkušenosti s péči o ně?
  • Máš min. středně pokročilou angličtinu?
  • Jsi bezdětná, svobodná a máš dokončené středoškolské vzdělání?
  • Máš řidičský průkaz?
  • Máš sen procestovat a poznat USA?

Tak neváhej a staň se Au Pair v USA!

Navíc nyní bez poplatku za online pohovor* s naší koordinátorkou Pavlou , takže si nyní můžeš splnit svůj sen skoro zdarma!

Přečti si, jak se má v USA Adéla…

Navštívit Ameriku byl už můj dětský sen a vždycky jsem doufala, že se mi jednou splní. A konečně se plní 🙂 Tento velký krok jsem zvažovala už dlouho, ale nakonec jsem se pro to rozhodla až po ukončení magisterského studia. Přemýšlela jsem, zda začít pracovat a nebo dokud nemám žádné závazky zažít ještě něco jiného, nezapomenutelného. A jelikož miluju cestování, tak možnost dvě vyhrála (pracovat přeci budu celý život), je mi sice už 25, ale můj sen se mě držel pořád. A tak jsem si řekla, že v tomto věku je to pro mě poslední šance. Když jsem kontaktovala agenturu vůbec jsem nevěděla, jak to chodí, ale paní Pavla mi všechno krásně vysvětlila a se vším mi poradila.

„Být tady v USA je pro mě opravdu splněný sen, všechno je obrovské, všude vysoké budovy, jiná mentalita lidí, všichni jsou ochotní, na ulici vám klidně pochválí oblečení a se vším pomohou.“

 


Au Pair USA

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností se neváhej obrátit na naši koordinátorku Pavlu Smotlachovou na  emailu studium@coolagent.cz nebo tel. čísle +420 601 124 368. Ráda Ti s čímkoliv poradí nebo pomůže.

*Podmínky akce:

akce platí v případě, že kompletně vyplníš online přihlášku na webu partnerské agentury Au Pair in Amerika a zúčastníš se online pohovoru s naší koordinátorkou Pavlou do 30.9.2022

Využijte možnost nezávazné registrace do programů Coolagent. Registrujte se ještě dnes!

Mohlo by Vás zajímat...