1+1 TÝDEN ZDARMA KURZ ANGLIČTINY

COOLAGENT ve spolupráci s partnerskou školou v jihoanglickém měste Bournemouth nabízí cool akci! Zaplaťte 1 týden a 2. týden je zdarma. Poznejte i Vy krásné město u moře, které nabízí spoustu možností využití volného času.

BOH1.jpg BOH2.jpg Coastal Activity

Město Bournemouth se nachází na jihu Anglie, na tzv. Anglické riviéře. Je to jedno z nejkrásnějších a nejoblíbenějších míst ve Velké Británii. Bournemouth je prvotřídním prázdninovým rezortem s množstvím překrásných pláží a zajímavých míst. Jihoanglické město Bournemouth je známým mezinárodním přímořským střediskem a britským centrem vzdělání – sídlí tu Bournemouth University a Poole College s více jak 30 tisíci britských i zahraničných studentů. O počasí se říká, že je jedním z nejpříjemnějších na celých britských ostrovech 🙂 🙂 🙂

Škola se nachází v centru města, cca 200 metrů od nákupní a pěší zóny a je zařízená v typickém anglickém style. Učebny jsou vybavené moderním nábytkem, doplněné různými zajímavými prvky, které Vás budou inspirovat k výuce :-). Ve škole vyučují kvalifikovaní učitelé, kteří jsou samozřejmě Angličané ;-). Ve společenské místnosti je možné strávit volný čas s ostatními spolužáky. Škola je akreditovaná British Councilem a nabízí kromě klasických jazykových kurzů i programy pracovní praxe spojené se studiem.

AKCE

1+1 týden = 2 týdny = 12 880 Kč

2+2 týdny = 4 týdny = 23 480 Kč

Cena zahrnuje: zápisné, vstupní test, jazykový kurz v rozsahu 20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, 2-lůžkový pokoj, polopenze, 1x týdně „language clinic“, závěrečný certifikát, 24 hodinová help linka, atd.

School_BOH.jpg School_BOH1.jpg

Možné příplatky:

  • ubytování v 1-lůžkovém pokoji = 1 000 Kč/týden
  • intenzivnější jazykový kurz v rozsahu 30 lekcí/týden = 1 875 Kč/týden

Podmínky:

  • věk minimálně 16 let
  • minimální úroveň A1
  • účast na kurzu v období od 05.11.2018 do 01.03.2018

POPLATEK NEZAHRNUJE ZEJMÉNA
– dopravu do Bournemouth
– kapesné
– cestovní pojištění

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:
Praha: Emília, studium@coolagent.cz
Brno: Šárka, brno@coolagent.cz
nebo zavolejte na BEZPLATNOU LINKU 800-1-AGENT, tj. 800-1-24368

Všechny konzultace a příprava kalkulací jsou nezávazné a zdarma!

kompletni servisNabídka platí do obsazení volných míst a do odvolání. COOLAGENT si vyhrazuje právo na dočasné omezení nebo změnu této nabídky.

Využijte možnost nezávazné registrace do programů Coolagent. Registrujte se ještě dnes!

Mohlo by Vás zajímat...