Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kontakt

Jsme tu jenom pro vás.

Snažíme se, abyste všechny důležité informace našli tady na webu, nicméně máte-li na srdci jakýkoliv dotaz, pochybnost nebo jenom potřebujete dobrou radu, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi vám odpovíme a především pomůžeme 🙂

Momentálně pracujeme převážně online. Pokud máte zájem o osobní schůzku v Brně, domluvte si prosím termín předem, budeme se těšit!

 

U programu Au Pair USA a Camp Amerika pořádáme orientační setkání v těchto městech:

 

Camp Amerika: Brno, Praha, Ostrava a Bratislava
Au Pair USA ČR: Praha, Brno, Plzeň, Valašské Meziříčí, Hradec Králové

Au Pair USA SK: Bratislava a Trenčín
Au Pair USA UK: Londýn

Poznejte náš tým

Jsme parta, která nade vše miluje 2 věci – cestování a spokojené klienty, kterým k dobrodružství a nevšedním zážitkům ráda pomáhá.

Napište nám

Prozraďte nám své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu a napište nám, co hledáte nebo co byste potřeboval/a. My vám do 24 hodin odpovíme 🙂

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?